rider-banner-icon
     
  • American
  • SZEP Card

Budapest BBQ

Delivery
Rating 4.5 out of 5 stars, 1000+ reviews
Szentmihályi út 131. Wall Street 21.
Péter20/06/2026Mindig finom a rántott csirkemell.
David02/04/2026teljes aron nem rendelnem, de igy 1+1 es flash deal komboban nagyon megeros volt, elkepesztoen finom, elkepesztoen kicsi hambi
Semlakiné23/11/2025Többször rendeltem már tőlük, mindig időben megkaptam a rendelésem. Nagyon finomak az ételek. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, megéri.
Anna27/05/2026Tökéletes lett volna, de meglehetősen rágós volt a marhahús. Amúgy az ízek, fűszerezés nagyon jók voltak. Azért még szeretnék máskor is rendelni innen! <3
Bognár29/08/2025A hamburger valami mennyei 😋🍔
Tímea27/07/2025Na egy jó Burger az pont ilyen
Szilveszter26/06/2025Na, ez valami bomba gasztro élmény volt! Bőséges adagok, leírhatatlan ízvilág. A mai napom csúcspontja! Csak ajánlani tudom.
Finta12/02/2026Packaging good, but fries get soaky due to the humidity. Baconaise: you cant feel the bacon at all. The steak sandwich is heavily mustardy some cheese would be a good fit into it. Meat not aged much.
Ferenc10/10/2025Csónakburgonya helyett sima natúr sültkrumplit küldtek
Ákos05/09/2025A csirkemell fél tucat darabban volt és kevés. A Mátrai borzas szép és jó volt, ezt köszönöm!
Máté16/04/2026elképesztően kicsit adag
Zente13/04/2026Tökéletesen volt csomagolva a krumpli is finom volt de a hamburger húsok nagy részét szenesre égették, meglehetett enni de emiatt hezitálva rendelnék legközelebb
Róbert09/03/2026nagyon finom volt de a szendvics mérete minimális volt
Csilla13/11/2025Íz finom, a mennyiség arányos a kedvezménnyel, azaz 50 % kedvezmény, a többit rátok bízom...
Tamás09/11/2025írtó pici a burger
ádám09/10/2025Ízre oké, adagra kevés. Sima sült krumplival jött, csónakburgonya helyett. Ár/értékben nem megérős.
Mihály13/05/2026A borzashoz semmi köze. Egy szelet rántott hús, rajta tejföl, sajt, krumplis bunda sehol. Egynek elment, de ha borzasra vágysz ne ezt rendeld.
Viktor30/04/2026Nagyon drága, mini adag, a képre nem is hasonlít. Mekis sajtburger méret, amiben keresni kell a húst. Felháborító ár/érték arány. Nem ajánlom. Az íze nem rossz.
Róbert15/08/2025Ar/ertek aranyban nem igazan megeros
Péter10/05/2026túlárazott, apró szendvicsek, rágós marhahússal, "igazi bbq" élmény...
László18/03/2026Hiába lenne jó ize,kemény és rágós a hús,már nem előszőr
Norbert27/11/2025Na ez undorító. 2 savanyusagos dobozban 2 adag olajban tocsogo, szétszáradt sajttal borított “Mac & cheese.”Gyakorlatilag 1 adagnak sem felel meg amit küldtek. Összesen 37deka a 2 dobozzal együtt..
Márk14/10/2025borzasztóan kicsi adag a macncheese, a képen nagyobb, megtévesztő
Péter12/10/2025A 2*1+1 ből csak 1et küldtek
Dávid21/07/20255000 Ft fölött volt a végösszeg rántotthúsért és krumpliért, de sebaj biztos nagy adag... A doboz fele üres volt, száraz rántotthús és fél fogamra elegendő krumpli fogadott. A kép egy átverés volt.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday10:0020:40
Sunday10:0019:40

Delivery service provider

foodora rider

Food service provider

Legal Name: Rajo BBQ Bár Kft.

Company Number: 01 09 337233

Address: Szentmihályi út 131. Wall Street 21.

Telephone Number: +36317007407

Email: rajobbq.ugyintezes@gmail.com