rider-banner-icon
     
Imre15/11/2025Nagyon finom volt a lángos
Imre08/03/2026mindkét lángos finom volt, de sajnos ismét kihagyták a Jalapenot a sajtos-tejfölös lángosról
Adél16/07/2025Isteni volt!
Imre07/02/2026Nagyon finom volt, de a jalapeno lemaradt a sajtos tejfölösről és nem volt nagyon fokhagymás, pedig úgy kértem.