rider-banner-icon
     
Zoltán24/07/2025Kiváló minőségű a bolognai, kaptam mellé parmezánt, villát, szalvétát. A pepperoni is megérte az árát.
Dávid10/07/2025Finally a place that serves REAL carbonara. wWith that said, even considering the ingredients, this is just too expensive. It's a good one time meal, but would not be worth it regularly
Ákos25/06/2025Nem rossz, nem rossz. Ez kétségtelenül carbonara a sok imitációval szemben. A szósz viszont lehetne krémesebb, mert sajnos az híg volt. Az adag pedig kissé alulméretezett, főleg az ár tekintetében.
Lilla18/07/2025finom de nem azt kaptam amit rendeltem, viszont kaptam egy ajandek tiramisut
Nagy09/07/2025finom volt, de az árához képest nagyon kicsi az adag…
Péter03/07/2025A carbonara valamiért olyan szinten savanyú volt, hogy nem lehetett elfogyasztani!