rider-banner-icon
     
  • Amerikai
  • Hamburgerek
  • Gyorsétterem
  • SZÉP kártyás fizetés

McDonald's - 74 - Szolnok Thököly út

Kiszállítás
4.6 csillagos értékelés 5 csillagból, 10000+ darab értékelés
Thököly utca 51
Edina2026. 06. 23.finom🫰
Péter2026. 06. 19.Nagyon gyors házhozszállítás és minden rendben volt!
András2026. 06. 15.gyors finom megbízható
Annamária2026. 06. 13.Nagyon finom volt minden.Köszönjük szépen.
Anna2026. 05. 27.Ár-érték arányban nagyon kedvező!
Andrea2026. 05. 18.Még nem tapasztaltam, hogy rossz lett volna vagy nem friss bármi amit innen rendelünk. Mi szeretjük a Thököly mekit.. a tescoaat viszont nem ajánlom senkinek.
Andrea2026. 05. 11.Mindig figyelmesek, gyerekkel kedvesek. Sosem volt még gond. viszont sztem nagyon kevesen vannak,több ember kellene,hogy dolgozzon.
Ferenc2026. 04. 25.Gyors és szuper finom ételek
Attila2026. 04. 17.minden rendben volt.
László2026. 04. 01.Láttam már szebb dresszinget, de ízre rendben volt, friss volt minden.
Tamara2026. 02. 20.Ketchup helyett Monica marinara szószát kaptuk véletlenül... A kislányom nem örült. :) de egyébként minden rendben volt..!
Erika2026. 02. 04.Finom volt minden, időben érkezett.
Judit2026. 01. 16.Nagyon finom mindkét Cheesy szendvics!
Bihari2025. 12. 13.Minden szuper volt csak a Happy Meal-ekből kimaradt az almalé
László2025. 11. 21.Minden szuper volt!
Mónika2025. 11. 14.Super
Máté2025. 11. 09.Gyors volt a szuper a medadott idofaktumban erkezett ritka az ilyen
Erika2025. 11. 09.Mindt minndig. Jó!!!!!!
Erika2025. 11. 07.Gyors és pontos kiszolgálás. az új ételek finomak. A szilvás süti is!
Erika2026. 05. 21.Sokszor rendelünk, legtöbbször meg vagyunk elégedve, a választék, az adagok jók, a sült burgonya volt már, hogy nagyon puha, nem volt jó. A spirál burgonya újdonság - de finom!!!!
Attila2025. 09. 24.Elégedettek vagyunk!
Rita2025. 09. 13.Köszönöm szépeem ☺️
Szabolcs2025. 07. 30.Friss meleg volt minden.
Richárd2026. 03. 18.Krumplit jó lett volna kapni hozzá...
Gábor2025. 07. 27.nagyon gyors köszönöm
Zalán2025. 07. 20.Szerintem nagyon jó ez az étterem, főleg a kedvezmény miatt, lehetne több kedvezmény is:)
Kiss2026. 01. 25.Nem kaptam meg a naracslémet.
Kiss2026. 01. 15.Lemaradt az almáspite.
Ferenc2025. 12. 14.ki volt hűlve
Hanna2025. 12. 04.nem kaptam meg a majonézem..
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday08:0022:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: PEKI RESTAURANT Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 03 09 107202

Székhely: Izsáki út 3

Telefonszám:

Email: info@peki.hu