- Magyaros
- Európai
- SZÉP kártyás fizetés
Baktói Csipegető
Baktói Csipegető Értékelések
Barbara
6 hónapja
kellően vastag, nagyon finom, biztos, hogy frissen készített. nagyon ízlett mindenkinek, többször fogunk még rendelni. ilyen lángost a piacon kapsz. top tier. :) ajánlom mindenkinek
Gergő
8 hónapja
Nagyon Finom!!!
Balázs
11 hónapja
rettentően finom a lángos és a palacsinta is!
Barbara
7 hónapja
mindket langos jó vastag volt(így kértük), és nem volt olajos sem.rettentő finom volt!csak sajnos osszehajtva küldték, amitől a feltétek osszefolytak.így a látvány...azt hittem dobozban jon. de izlett
Aladár
6 hónapja
A sajtos tejfölös lángosnak konkrétan csak a fele van megkenve, a másik fele üres, így érkezik félbehajtva.
Barbara
6 hónapja
külön kértem hogy ne hajtsák össze. úgy néz ki, mintha rahanytak volna. köszi.
Karolina
6 hónapja
Sajnos negatív élmény volt, mivel a lángos utánmelegített volt.Szerintem egy lángos esetében nincs ennél rosszabb 😌. Ízre sem volt finom.
Milo
8 hónapja
Iszonyatosan gyenge minőségű lángostészta. A palacsinta ázott mosószer ízű, tölteléket körülbelül nem is tartalmaz.
Martin
9 hónapja
Mire ideért a lángos már szét volt ázva mert FORRÓN BELETESZIK NEJLON SZATYORBA!!!!! Palacsintában a töltlék meg a legolcsóbb és az is ki van spórolva. 0 csillag lenne de azt nem lehet adni.

