rider-banner-icon
     
  • SZÉP kártyás fizetés

Biga Pizza Budapest

Kiszállítás
4.6 csillagos értékelés 5 csillagból, 100+ darab értékelés
Pannónia utca 13
Lanczinger2026. 06. 14.finom
Lanczinger2026. 06. 13.az egyik legfinomabb pizza, amit valaha ettem, jól elkészítve, jó alapanyagokból. az inferno kicsit erős volt, a tartufo e fico viszont 10 pontos
Kristóf2026. 06. 13.A legjobb hely a vilagon
Ákos2026. 05. 26.Nagyon szépek,és nagyon finomak is🥹
Laura2026. 05. 14.Nagyon finom olasz vékonytésztás pizza! A mangós mézeset kóstoltam, a ricotta isteni rajta viszont a mangó szósz helyett szerintem jobban illene hozzá narancslekvár.
Orsolya2026. 04. 10.eletem legfinomabb pizzaja, mikor kiert meg meleg volt, es zsenialis az izek kombinacioja😍😍😍😍
Ghariban2025. 12. 30.jo volt am
Machalik2025. 12. 19.Hamar jött, nagyon finom volt, korrekt àr!
Krisztián2025. 12. 16.imádtam!
Orsolya2025. 12. 04.Nagyon finom volt imadom! Elmentem kesobbre is! Imaaaadom
Tamás2025. 09. 21.Nagyon finom a pizza, egy kis fokhagymaolajat el tudnék még képzelni.
Bíró2025. 10. 28.Igazi nápolyi pizza, isteni!
krisztian2025. 10. 25.👍👍👍👍👍
Tamás2025. 09. 15.Rendkívül jól sikerült pizza, nagyon ízlett!
Krisztián2025. 08. 31.Nagyon finom volt mindkettő pizza! Gratula!
Mária2025. 08. 02.Finom volt a margherita pizza.Tudom ajánlani. A pesti cola sajnos nekem nem jött be, de mystic garden málna-rózsa nagyon finom volt.
Németh2025. 06. 25.Nem emlékszem mikor ettem ilyen jó Margheritat. Egy tényleg jó tészta és finom sajt. Érdemes rendeli tőlük. Ezúton is köszönöm!
J2026. 01. 24.The 3 pizzas I chose for the tasting were all good and tasty, but I am very mad about the size of the tiramisu!! For ~2000 Ft, the size is not acceptable.. 1/4 of the small dessert box, really?
András2026. 02. 28.Finom nagyon, de jéghideg a pizza..
Zoltán2026. 02. 21.ízre mind finom volt, de nagyon kicsik a pizzák, és cserébe drágábbak mint egy egész.
Tamás2025. 11. 12.Korábban nagyobb volt az íze még mindig jó.
Eszti2026. 06. 14.Nagyon jól nézett ki, viszont égett volt az egésznek az alja és ez elvette a finom ízeket így. Ha nem lett volna megégetve akkor tökéletes olasz pizza lett volna. Így sajnos drágának is találtam.
Péter2026. 04. 30.Voltak finom reszek de a legtobb valamiert edes volt 🤨🤨🤨🤨
Vlad2026. 04. 08.One of the 3 mini-pizzas was wrong. Flavour-wise, extremely average. The tiramisu was tiny and underwhelming.
Csenge2026. 03. 22.Édes a szósz
Bene2025. 11. 30.topping were bad
Iván2025. 11. 02.A pizza tésztája nagyon finom. A tiramisu is finom, de a mérete mindössze 4x4x4 cm. Négy falat tiramisuért 1950 forintot kérni, felháborító.
Miklos2025. 11. 01.Kedves Biga Csapat! Remélem, hogy a 3 cm átmérőjű (4 falatnyi) tiramisu egy rossz vicc volt 2000 Ft-ért.
Szonja2025. 11. 01.Gyönyörúek voltak a termkek, azonban ízviláguk furcsa volt. Minden cukros volt.
Sándor2025. 09. 12.sajnos túlságosan égett volt az egyik pizza
Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday12:0021:30
Sunday12:0019:30

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Biga Pizza Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 423466

Székhely: Pannónia utca 13

Telefonszám: +36301234950

Email: bigabudapest@gmail.com