rider-banner-icon
     
  • Desszertek
  • Török
  • Közel-keleti
  • Görög
  • Magyaros

Pasa Kebab-Nagymama Konyhája /Sziget u.

Kiszállítás
4.3 csillagos értékelés 5 csillagból, 1000+ darab értékelés
Sziget utca 49
Tamásné2026. 06. 20.nagyon finom minden,köszönjük
Tamásné2026. 06. 19.nagyon finom volt minden.
Tamásné2026. 06. 14.bőséges,nagyon finom volt.
vzs1975@gmail.com2026. 01. 13.Isteni finom
Ákos2025. 11. 19.finom volt
Sándor2026. 04. 26.Borjúhúsos helyett, csirkés kebap tálat kaptam.
Cseke2025. 07. 11.Gyors friss finom.
Tamás2025. 07. 21.Kebab tálat rendeltem, kebabot kaptam pitában. Glutén érzékenység miatt nem rendelek pitában. Legközelebb kérem jobban odafigyelni!
Edina2025. 10. 05.tartarmartas helyett tejfölt kaptunk 😵‍💫
Petrovics2025. 06. 29.Az étel remeke volt de ha valami nem áll rendelkezésre hamarabb ki kellene venni a tételből, nem amikor megrendeltem mert így kicsit fusztráló, nem tudom élvezni együtt az ételeket amit megrendeltem.
Péter2026. 06. 05.Nem raktak szószot a gyrosba
VIVIEN2026. 06. 03.nem kaptam meg a menüt amit rendeltem
Péter2025. 10. 11.A pluszba rendelt sültkrumplik lemaradtak.
Kata2026. 05. 28.Az étterem törölte a rendelésem felét és nem tájékoztatott róla, nem hívott fel, hogy felajánljon helyette mást hasonló értékben.
Szabolcs2025. 09. 29.Az egyik kebabot 25 a masikat 15 alappal kertem. A zoldseg mennyiseg valtozott a hus nem
Krisztián2026. 05. 03.Nincs evoeszkoz mind a ketto chilis
Dávid2025. 08. 18.Nem XL-es sült krumplit kaptam. El volt égetve a kebab alja
Zoltánné2025. 08. 01.Kedves Pasa Kebab-Nagymama Konyhája! A húslevesük kritikán aluli volt. Hypó ízű, állott. Olyan, mintha tényleg a nagymama főzte volna, aki évek óta már nincs köztünk.
Kornél2026. 01. 21.ami nem elerhető, azt miért lehet rendelni? semmi kompenzáció nincs, vagy lehetőség mást választani áfás szamlat kértem, nem kaptam
Dorina2025. 12. 11.Sziasztok! Alapjáraton szeretm amiket főztök, mindig finomak. Egyszer-kétszer nem baj ha benézitek oké.... De.... ki nem állhatom a krokettet, pont azért kértem a rakott karfiolt...
Anna2025. 11. 17.Hasmenést okozott.
Laura2025. 11. 05.hagymakarika helyett csirkefalatkát kaptunk ès csipőset tettek a kebab tálakra kèrès nèlkül.
Наталья2025. 08. 17.miért nincs szósz?
Anna2025. 07. 20.A piták lemaradtak, ezáltal csak a rendelés fele jött meg, ráadásul 5 marék sótlan krumplihoz volt fél marék hús, barnult saláta , és egy csepp szósz. Ez volt közel 10.000 ft. Jó étvágyat!�
Réka2025. 07. 08.rossz menüt kaptam..
Bianka2025. 07. 03.A milanoi sertes bordarol lemaradt a ranott hus
Bernadett2025. 07. 02.Nem kaptam meg a paradicsom levest
Monday10:0020:00
Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday10:0020:30

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Cinnamon Kebab Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 400902

Székhely: Szugló utca 82

Telefonszám: +36303138055

Email: 2018ugyfelkapu@gmail.com