rider-banner-icon
     
tornyi2025. 12. 02.Sosem ettem még ilyen finomat😍
Bényei2025. 11. 20.Őszinte meglepetéssel mondom, hogy ilyen finom dönert még nem ettem, köszönöm! :)
László2025. 11. 12.nagyon finom és jó volt! köszönöm!