
ZÁRVA Sze 08:00 -ig
- Szendvicsek
- Hamburgerek
- Pékség
- SZÉP kártyás fizetés
Aranycipó Pékség | Hársfa utca
Szendvicsek
Frissen készített szendvicsek különböző pékárukban
Lenmagos Cottage cheeses céklás ciabatta (vega)
1 690 Ft
Céklás ciabattában lenmagos cottage cheese krém, uborka, paradicsom és mikro zöldség

Roston csirkemelles avokádókrémes céklás ciabatta
1 690 Ft
Céklás ciabattában roston sült csirkemell, avokádókrém, saláta, paradicsom és mikro zöldség

Roston csirkemelles kecskesajtos kurkumás ciabatta
1 690 Ft
Kurkumás ciabattában roston sült csirkemell kecskesajt szárított paradicsom saláta és mikro zöldség

Fetasajtos spenótos ciabatta (vega)
1 690 Ft
Spenótos ciabattában saláta, feta sajt, oregánó, paradicsom, uborka és mikro zöldség

Roston csirkemelles lenmagos Cottage cheeses spenótos ciabatta
1 690 Ft
Spenótos ciabattában, roston csirkemell, lenmagos cottage cheese, szárított paradicsom mikro zöldség

Prosciutto sonkás lenmagos Cottage cheeses kurkumás ciabatta
1 690 Ft
Kurkumás ciabattában lenmagos cottage cheese krém prosciutto, saláta, uborka, paradicsom mikro zöldség

Reggeli Tükörtojásos Szendvics
1 490 Ft
Tükörtojásos szendvics füstölt, főtt tarjával

Rántott Csirkemelles Teljes Kiőrlésű Szendvics
1 550 Ft
Teljes kiőrlésű lisztből készült fűszeres puha zsemle panírozott csirkemellel és ezersziget öntettel

Rántott Csirkemelles Ciabatta Szendvics
1 550 Ft
Olaszos jellegű zsemlében panírozott csirkemell fűszeres majonézzel, lolo salátával és savanyú ubival

Mézes Mustáros Csirkemellfilé Francia Szendvics
1 490 Ft
Vajas leveles pékáru lágy mézes mustáros szósszal és grillezett csirkemellfilével

Fasirtos Szendvics
1 390 Ft
Ropogós zsemlében, saláta, fasírt és csemege uborka

Tepertő Krémes Szendvics
1 150 Ft
Krémes és fűszeres tepertőkrém ropogós zsemlében

Mozzarellás Kornspitz
1 390 Ft
Ropogós kifli pestóval, mozzarellával, rukkolával és paradicsommal

Tojáskrémes Magvas Riegel Szendvics
1 350 Ft
Magvas, puha kifli lágy tojáskrémmel, savanyú ubival, paradicsommal és salátával

Riegel Szendvics
1 490 Ft
Magvas szendvics alapban, sajtkérm, sonkaszalámi, tojás, sajt és friss zöldségek

Tormás-tarjás ciabatta szendvics
1 290 Ft
Ropogós héjú bagett lágy tormás krémmel, füstölt tarjával és főtt tojással.

Fitt roston csirkemelles szendvics
1 390 Ft
Szénhidrát csökkentett stangli grillezett csirkemellel és aszalt paradicsommal

Camembertes francia háromszög szendvics
1 650 Ft
Ropogós vajas pékáruban, áfonya lekvár, camambert sajt, szárított paradicsom és baby spenót

Szarvas szalámis ciabatta szendvics
1 390 Ft
Ciabatta zsemlébe enyhén csípős szarvas szalámi, növényi margarinnal, tojással és csemege uborkával

Torrero szalámis ciabatta szendvics
1 220 Ft
Ciabatta zsemlében mustár, torrero szalámi és friss zöldségek

Tonhalkrémes TK buci szendvics
1 350 Ft
Fűszeres buci, kérmes fűszeres olivabogyós tonhalkrémmel

Olasz csípős szalámis ciabatta
1 650 Ft
Ciabatta zsemlében olasz csípős paprikás szalámi, zöld pestóval, tükörtojással és rukkolával

Camembert Csirkemell és Sonkás Kornspitz
1 390 Ft
Kornspitz kifliben, piros pesto, saláta, csirkemell sonka, camambert sajt, paradicsom és babyspenót

Sonkás Aszalt Paradicsomos és Teljeskiörlésű Bagett
1 390 Ft
Teljeskiőrlésű bagettben, saláta, margarin, sertés sonka, aszalt paradicsom és rukkola

Paprikás szalámis császárzsemle
1 220 Ft
Császár zsemlében, magyaros vajkrém, saláta, paprikás szalámi, tojás és csemege uborka

Csemege holland szendvics
1 390 Ft
Édeskés, puha zsemlében szendvicskrém, csemege kolbász, főtt tojás és friss, ropogós zöldségek

Mézes-mustáros csirkemellfilé francia szendvics
1 490 Ft
Vajas leveles pékáru lágy mézes-mustáros szósszal, és grillezett csirkemellfilével

Baconos omlettes császár szendvics
1 290 Ft
Baconos omlett ropogós pékáruban friss zöldségekkel

Retro kolbászos szendvics
1 390 Ft
Ropogós kifli, vajjal, sajttal, füstölt kolbásszal és főtt tojással

Retro pick szalámis szendvics
1 490 Ft
Ropogós kifli vajjal, Pick téliszalámival, sajttal, tojással és savanyú uborkával

Retro májas szendvics
1 390 Ft
Retro kifliben sertés májas, friss zöldségekkel

Retro borjú párizsis szendvics
1 390 Ft
Pick borjú párizsis retro nosztalgia szendvics, sajttal és zöldségekkel

Körözöttes szénhidrát csökkentett bagett
1 250 Ft
Szénhidrát csökkentett bagettba körözött és friss zöldségek

Avokádó krémes vegan szendvics
1 490 Ft
Repcemagos ciabattában avokádó krém és sok friss zöldség

Paprikás szalámis holland szendvics
1 390 Ft
Édeskés puha zsemlében paprikás szalámi, főtt tojással, sajtkrémmel, paradicsommal, lolo salátával

Sonkás holland szendvics
1 390 Ft
Puha, édeskés zsemlében, sajtkérm, sertés sonka, sajt és friss zöldségek

Csípős kolbászos retro szendvics
1 390 Ft
Nosztalgia kifliben, magyaros vajkrém, csípős bogádi kolbász és friss zöldségek

Olasz prosciuttos-mozarellás bagel
1 650 Ft
Szezámmagos bagelben, sajtkrém, saláta, olasz prosciutto sonka, mozzarella, paradicsom és rukkola

Camembertes-csirkemell sonkás kornspitz
1 390 Ft
Kornspitz kifliben, piros pesto, saláta, csirkemell sonka, camambert sajt, paradicsom és babyspenót

Sonkás-aszalt paradicsomos teljeskiörlésű bagett
1 390 Ft
teljeskiőrlésű bagettben, saláta, margarin, sertés sonka, aszalt paradicsom és rukkola

Pizzorók
Péksütemény jellegű, sós snackek gyorsan
Pizzoro paprikás szalámis
900 Ft
Olaszos ízvilágú snack paprikás szalámival és sajttal

Bagett baconos
770 Ft
Puha bagett füstölt baconnel és ropogós sajttal

Pizzoro sonkás
900 Ft
Ropogós, olasz ízvilágú és sonkás snack

Pizzoro magyaros
940 Ft
Csípős snack füstölt tarjával, sajttal és lila hagymával

Pizzoro baconos
940 Ft
Tejfölös alapú sback baconnel, lilahagymával és sajttal

Sós Péksütemények
Ropogós sós péksütemények és snackek
Virslis bagett
840 Ft
Virslis töltelékkel készült bagett jellegű pékáru

Bécsi sós stangli sajtkrémmel
680 Ft
Sós, köményes, ropogós kifli, lágy sajtkrémmel

Spenótos-krémfehérsajtos twister
610 Ft
Kurkumás leveles tészta, fűszeres és krémfehérsajtos spenótos töltelékkel

Bécsi sajtos stangli
590 Ft
Nagyon sajtos ropogtatnivaló

Bécsi sós stangli magyaros vajkrémmel
680 Ft
Sós, köményes, ropogós kifli, lágy magyaros ízesítésű sajtkrémmel

Bécsi sós stangli
510 Ft
Puha bélzet, ropogós héj dekorsóval és köménymaggal. Egy kefir mellé ideális sós ropogtatnivaló

Mini leveles pogácsa
120 Ft
Hagyományos leveles sós péksütemény sajttal szórva

Pizzás twister
610 Ft
Leveles csavart péksütemény olaszos ízvilágú paradicsomkrémmel és reszelt sajttal

Pizzás csiga
610 Ft
Hagyományos leveles péksütemény krémes olaszos ízvilágú töltelékkel

Sajtos pogácsa
570 Ft
Hagyományos leveles pékáru

Prémium vajas tepertős-hagymás hatszög
700 Ft
Vajas tésztában, ízletes tepertőkrém és pirított hagyma

Kemencés bagett
800 Ft
Ízesített tejfölös alapon szalonnával hagymával és sajttal sült pékáru

Bagett tejfölös-magvas
690 Ft
Puha kifliféle tejföllel és fűszeres magvakkal

Nosztalgia kifli sajtkrémmel
660 Ft
Ropogós kifliféle lágy sajtkrémmel

Tejes kifli
200 Ft
Puha, friss, ropogós kifli

Nosztalgia kifli
320 Ft
Hagyományos pékáru vajjal

Édes Péksütemények
Édes péksütemények kávé mellé vagy desszertnek
Duplakakaós tekercs
640 Ft
Kakaós leveles tésztábam, krémes kakaós töltelék

Lekváros bukta
610 Ft
Hagyományos kelt bukta szaftos sárgabarack töltelékkel 100 g és 5900 Ftkg

Fahéjas csiga
610 Ft
Fahéj töltelékkel készült, ropogós, szaftos leveles pékáru 100 g és 5900 Ftkg

Kakaós tekercs édesítőszerekkel teljes kiőrlésű liszttel
590 Ft
Teljes kiőrlésű liszt hozzáadásával készült, hozzáadott cukor nélkül 100 g és 5700 Ftkg

Sárgabarackos levél
610 Ft
Élesztő nélküli leveles tészta ízes sárgabarack lekvárral 100 g és 5900 Ftkg

Fánk lekváros
610 Ft
Klasszikus bécsi fánk kajszi lekvárral töltve 70 g és 8428,57 Ftkg

Francia háromszög
750 Ft
Vaj hozzáadásával készült leveles péksütemény Lúgozott felülettel 85 g és 8588,24 Ftkg

Vajas croissant
610 Ft
Vaj hozzáadásával készült prémium leveles péksütemény 80 g és 7375 Ftkg

Túrós batyu EK.
670 Ft
Hagyományos leveles péksütemény szaftos, mazsolás túrótöltelékkel 100 g és 6500 Ftkg

Purpur szilvás párna 100g
590 Ft
Purpurbúzalisztből készült leveles péksütemény zamatos szilvatöltelékkel és ropogós fahéjas morzsával 100 g és 5700 Ft kg

Áfonyás szénhidrátcsökkentett párna 100 g
700 Ft
Szénhidrát csökk liszt hozzáadásával készült leveles finomság prémium minőségű áfonyás lekvárral 100 g és 6800 Ftkg

Diós búrkifli
610 Ft
Leveles tésztából készült péksütemény diós töltelékkel 120 g és 4916,67 Ft kg

Mákos búrkifli
610 Ft
Hagyományos leveles péksütemény m ákos töltelékkel 120 g és 4916,67 Ft kg

Tepsis pisztáciás csiga
940 Ft
Kelt tésztában pisztáciás töltelék fehércsokis sajtkrémmel a tetején 140 g és 6571,43 Ftkg

Prémium vajas túrós batyu 150 g
850 Ft
20% vaj tartalmú leveles tésztával, mazsola nélküli szaftos túró töltelékkel készült péksütemény 150 g és 5533,33 Ftkg

Tepsis fahéjas csiga
810 Ft
Puha tészta, krémes fahéjas töltelék, sajtkrémes fehércsokival leöntve

Wimpi / Hot-dog
Hot- dog jellegű szendvicsek
Wimpi
1 590 Ft
Hagyományos wimpi rengeteg sajjtal (300 g és 4966,67 Ft /kg)

Baconos wimpi
1 690 Ft
Nagykifliben 2 db baconbe tekert sült virsli, reszelt sajttal és a tetején cheddar sajttal 300 g és 5300 Ft kg

Pirított hagymás wimpi
1 690 Ft
Nagykifliben sajt, két virsli, pirított hagyma és savanyú uborka 300 g és 5300 Ft kg

Görög wimpi
1 690 Ft
Nagykifliben, zöld pesto, 2 db virsli, feta sajt, paradicsom és baby spenót

Nosztalgia wimpi
1 690 Ft
Nagykifliben 2 db virsli, reszelt sajt, csalamádé

Kenyerek
Különleges és klasszikus kenyerek
Rozsbagett
1 125 Ft
Rozsos kenyér ínyenceknek.Összetételénél fogva könnyen emészthető (300 g és 3750 Ft/kg)

Pur-pur vekni
1 240 Ft
Magas antocián tartalmú kenyérkülönlegesség (400 g és 3100 Ft/kg)

Gyökér rúd
1 125 Ft
Különleges formájú búzakenyér, kiválóan illik sajtok és borok fogyasztásához Rozslisztet nem tartalmaz (300 g és 3750 Ft/kg)

König Ludwig cipó
2 700 Ft
Exkluzív bajor jellegű, magas rosttartalmú, rusztikus, ropogós héjú kenyér. Frissességét hosszan őrzi meg. (1 kg)

Kávék
Kávék klasszikus, laktóz és koffeinmentes opciókkal
Bécsi kávé
1 080 Ft
Bécsi kávé 200 g és 5400 Ft/ kg

Bécsi kávé koffeinmentes
1 125 Ft
Bécsi kávé koffeinmentes 200 g és 5625 Ft/ kg

Bécsi kávé koffein-és laktózmentes
1 165 Ft
Bécsi kávé koffein és laktózmentes 200 g és 5825 Ft/ kg

Bécsi kávé laktózmentes
1 120 Ft
Bécsi kávé laktózmentes 200 g és 5600 Ft/ kg

Caffé Latte
1 025 Ft
Caffé latte 290 g és 3534,48 Ft/ kg

Caffé Latte koffein-és laktózmentes
1 115 Ft
Caffé latte koffein, laktózmentes 290 g és 3844,83 Ft/ kg

Caffé Latte koffeinmentes
1 070 Ft
Caffé latte koffeinmentes 290 g és 3689,66 Ft/ kg

Caffé Latte laktózmentes
1 070 Ft
Caffé latte laktózmentes 290 g és 3689,66 Ft/ kg

Caffé Macchiato
760 Ft
Caffé macchiato 60 g és 12666,67 Ft/ kg

Caffé Macchiato koffein és laktózmentes
850 Ft
Caffé macchiato koffein és laktózmentes 60 g és 14166,67 Ft/ kg

Caffé Macchiato koffeinmentes
805 Ft
Caffé macchiato koffeinmentes 60 g és 13416,67 Ft/ kg

Caffé Macchiato laktózmentes
805 Ft
Caffé macchiato laktózmentes 60 g és 13416,67 Ft/ kg

Cappuccino
945 Ft
Cappuccino 140 g és 6750 Ft/ kg

Cappuccino koffein-és laktózmentes
1 035 Ft
Cappuccino koffein és laktózmentes 140 g és 7392,86 Ft/ kg

Cappuccino koffeinmentes
990 Ft
Cappuccino koffeinmentes 140 g és 7071,43 Ft/ kg

Cappuccino laktózmentes
990 Ft
Cappuccino laktózmentes 140 g és 7071,43 Ft/ kg

Cappuccino tejszínhabos
970 Ft
Cappuccino tejszínhabos 155 g és 6258,06 Ft/ kg

Cappuccino tejszínhabos koffeinmentes
1 015 Ft
Cappuccino tejszínhabos koffeinmentes 155 g és 6548,39 Ft/ kg

Espresso
725 Ft
Espresso 40 g és 18125 Ft/ kg

Espresso koffeinmentes
770 Ft
Espresso koffeinmentes 40 g és 19250 Ft/ kg

Espresso tejszínhabos
760 Ft
Espresso tejszínhabos 55 g és 13818,18 Ft/ kg

Espresso tejszínhabos koffeinmentes
805 Ft
Espresso tejszínhabos koffeinmentes 55 g és 14636,36 Ft/ kg

Forró csokoládé
1 070 Ft
Forró csokoládé 175 g és 6114,29 Ft/ kg

Forró tea
595 Ft
Forró tea 200 g és 2975 Ft/ kg

Hosszú kávé
740 Ft
Hosszú kávé 60 g és 12333,33 Ft/ kg

Hosszú kávé koffeinmentes
780 Ft
Hosszú kávé koffeinmentes 60 g és 13000 Ft/ kg

Jegeskávé
1 300 Ft
Jegeskávé 210 g és 6190,48 Ft/ kg

Jegeskávé koffeinmentes
1 345 Ft
Jegeskávé koffeinmentes 210 g és 6404,76 Ft/ kg

Latte Macchiato
1 025 Ft
Latte macchiato 240 g és 4270,83 Ft/ kg

Latte Macchiato koffeinmentes
1 070 Ft
Latte macchiato koffeinmentes 240 g és 4458,33 Ft/ kg

Latte Macchiato koffein-és laktózmentes
1 115 Ft
Latte macchiato koffein és laktózmentes 240 g és 4645,83 Ft/ kg

Latte Macchiato laktózmentes
1 070 Ft
Latte macchiato laktózmentes 240 g és 4458,33 Ft/ kg

Üdítők
Palackos és dobozos üdítők, jegesteák, jegeskávék és energiaitalok
Coca Cola 500 ml
815 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1630 Ft/l

Coca Cola Zero 500 ml
815 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1630 Ft/l

Fuzetea Zero Citrom Ízesítéssel 500 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1580 Ft/l

Hell Ice Coffee Cappuccino UHT Ital Tejjel És Kávékivonattal 250 ml
705 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
250 ml és 2820 Ft/l

Hell Ice Coffee Latte UHT Ital Tejjel és Kávékivonattal 250 ml
705 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
250 ml és 2820 Ft/l

Hell Classic Tuttifruttiízű, Koffeintartalmú, Szénsavas és Alkoholmentes Ital 250 ml
560 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
250 ml és 2240 Ft/l 18+

Hell Zero Tuttifruttiízű, Koffeintartalmú és Vitaminozott Ital Édesítőszerekkel 250 ml
560 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
250 ml és 2240 Ft/l 18+

Hell Strong Görögdinnye, Tuttifruttiízű, Koffeintartalmú, Szénsavas és Alkoholmentes Ital 250 ml
560 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
Hell Strong Görögdinnye és Tuttifruttiízű szénsavas üdítő koffeintartalommal 250 ml kiszerelésben Frissítő ital felnőtteknek

Lipton Ice Tea Citromízű Szénsavmentes Üdítőital Cukorral és Édesítőszerrel 500 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1580 Ft/l

Lipton Ice Tea Őszibarack Ízű Szénsavmentes Üdítőital Cukorral és Édesítőszerrel 500 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1580 Ft/l

Lipton Green Ice Tea Szénsavmentes Üdítőital Cukorral és Édesítőszerrel 500 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1580 Ft/l

Pepsi Colaízű Szénsavas Üdítőital 330 ml
650 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
330 ml és 1969,70 Ft/l

Pepsi Colaízű Szénsavas Üdítőital Cukorral és Édesítőszerekkel 500 ml
815 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1630 Ft/l

Pepsi Max Colaízű Energiamentes Szénsavas Üdítőital Édesítőszerekkel 330 ml
650 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
330 ml és 1969,70 Ft/l

Szentkirályi Szénsavmentes Természetes Ásványvíz 500 ml
520 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1040 Ft/l

Szentkirályi Szén Dioxiddal Dúsított Természetes Ásványvíz 500 ml
520 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1040 Ft/l

Toma almalé 100% 330 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
330 ml és 2393,94 Ft/l

Toma fekete ribizli nektár 330 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
330 ml és 2393,94 Ft/l

Toma Meggy, Alma Vegyes Gyümölcsital Meggy és Alma Ízesítéssel 500 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
500 ml és 1580 Ft-l

Toma Multivitamin Vegyes Gyümölcsital 500 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
Toma Multivitamin vegyes gyümölcsital 500 ml-es kiszerelésben. Friss gyümölcsök és értékes vitaminok kombinációja, amely felfrissítő és egészséges választás az egész családnak.

Toma Őszibarack Gyümölcsital 330 ml
790 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
330 ml és 2393,94 Ft/l

Xixo Ice Tea Eperízű Jegestea Gyümölcslével és Természetes Teakivonattal 250 ml
365 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
250 ml és 1460 Ft/l

Xixo Ice Tea Körtés Fekete Tea 250 ml
365 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft
250 ml és 1460 Ft/l

Pepsi Max 500 ml
815 Ft
Visszaváltási díj 50 Ft

Fanta szénsavas narancsízű üdítőital 500 ml
815 Ft

Tejtermékek
Tejalapú italok és hűtött tejtermékek
Mizo Top kakaó új
915 Ft
450 ml és 2033,33 Ft/l

Hochwald jegeskávé 0,5 l
780 Ft
500 ml és 1560 Ft/l

Holnemvolt Farm kefír 3%
275 Ft
150 g és 1833,33 Ft/l

Holnemvolt rétegelt joghurt barackos
430 Ft
150 g és 2866,67 Ft/kg

Holnemvolt rétegelt joghurt epres
430 Ft
150 g és 2866,67 Ft/kg

Holnemvolt rétegelt joghurt meggyes
430 Ft
150 g és 2866,67 Ft/kg

Pöttyös kakaó szívószálas 200 ml
355 Ft

Pöttyös kakaó 300 ml
815 Ft

Gluténmentes termékek
Gluténmentes diós kalács (csomagolt)
1 660 Ft
Gluténmentes lisztből készült diós fonott kalács
