rider-banner-icon
     
  • Desszertek
  • Levesek
  • SZÉP kártyás fizetés

Húsleves és Társai

Kiszállítás
4.9 csillagos értékelés 5 csillagból, 1000+ darab értékelés
Zichy Jenő utca 43. fszt. 9.
Peru2026. 06. 20.Finom, bàr elég drága és akcióik nem szoktak lenni. A zacskót nem àrtana összetűzni vagy leragasztani.
Balikó2026. 06. 19.Remekül főznek, és a csomagolás is kiváló . Szeretem .
Mária2026. 05. 27.mindig jó, de túl nehéz minden
Mária2026. 05. 27.
Anna2026. 04. 24.Fantasztikusan finom volt - mint mindig☺
Kati2026. 03. 25.a legjobb leves és krumplis tészta 💙💙💙 magasra tették a lécet 😊
nora2026. 03. 11.minden nagyon finom, nagyon köszönöm Nektek!
Balázs2026. 03. 06.Nem kaptam meg mindent amit rendeltem és fizettem.
Andrea2025. 12. 07.Nagyon nagyon finom volt, újra rendelek tőlük. Az üveg visszaküldésének logisztikáját viszont nem tudom hogy zajlik.
Dávid2025. 11. 13.Kiváló étterem, kiváló étel.
Lajosné2026. 06. 14.Finom volt a töltött paprika, mint mindig.. Kár, hogy mos a burgonya lemaradt.
Katalin2025. 10. 04.Köszönöm a szülinapi ajándékot!🥰
Szegedi2025. 10. 02.Nagyon finom mindkét tétel!
Péter2025. 09. 02.10/10!!! Isteni!!! Tökéletes!!!!
Fanni2025. 08. 06.Igazi házi marhahús leves, a tyúkhúslevest is próbáltam az is nagyon finom, és életem legfinomabb túrós palacsintája 😃
Rita2025. 07. 31.Nagyon finom, házias a húsleves. A fiam örömére a tésztát se spórolják ki 🙂 A túrós palacsinta tölteléke nagyon finom volt.
Klaudia2025. 07. 29.Isteniiiii volt!!!
Nikolett2025. 07. 15.A szó legjobb értelmében vett házias ízek, jó ár-érték arány. ☺️
Rebeka2025. 07. 05.Eszméletlen finom
Kovacs2026. 01. 31.a frankfurti levesbe jó lenne olyan virslit tenni, amelynek a héja ehető és nem kéne minden egyes karikáról külön kiköpni. Egyébként az íze nagyon finom. Köszönöm
Ármin2025. 11. 13.A paprikás krumpli nagyon finom volt, viszont az ára miatt nem tudok 5 csillagot adni..
Mária2026. 06. 18.A klasszikus sertéspörkölt nem füstölt étel
Csilla2025. 08. 26.A leves finom volt, bár lehet hogy nem egészben kellene a csirke szárnyat beletenni, hanem már csak a húsát. A palacsinta is finom volt.
Marianna2025. 08. 05.A gyümölcsleves óriási csalódás, pláne ennyiért. :( A krumplis tészta nagyon finom továbbra is!
Kovacs2025. 09. 03.sajnos, nagyon kemény volt a hús, az íze finom volt
Franciska2026. 02. 14.Megkértem,hogy az egyik levesben csak teszta legyen… erre mindennel tele basztak
Tóth2025. 07. 01.az egyik étel nem érkezett meg!
Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday11:0016:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Húsleves és Társai Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 359253

Székhely: Zichy Jenő utca 43. fszt. 9.

Telefonszám: +36302892050

Email: huslevestarsai@gmail.com