rider-banner-icon
     
  • Ázsiai
  • Levesek
  • Saláták
  • SZÉP kártyás fizetés

Hummus Plus

Kiszállítás
4.6 csillagos értékelés 5 csillagból, 100+ darab értékelés
Londoni körút 3
Leo2026. 06. 06.The salad was absolutely delicious, and the portion was huge. Thank you so much, guys!
Ibolya2026. 06. 03.Isteni volt minden
Nóra2026. 05. 27.Mindig minden tökéletes!!!! Legjobb helyek egyike, soha nem csalódtam.
Adrienn2026. 04. 30.nem a rendelt öntetet kaptam de nagyon finom volt, szóval nem baj 😄❤️
Jázmin2026. 04. 23.Nagyon finom, nagy adagok, friss alapanyagok!
Törőcsik2026. 03. 19.Nagyon finomak voltak a bowl-ok, laktató és egészséges.
Péter2026. 02. 22.Elképesztő finom, nagyon jó kombinációk, csak ajánlani tudom!!
Alexandra2026. 02. 15.Először rendeltem es hiányolom a bowl-okat a többi étterem kínálatából, úgyhogy nagyon megorultem, mikor megtaláltam a Hummus Plusnal. Szerintem bőséges adag es nagyon finom!
Suzuki2026. 02. 02.Delicious food! Great rider!
Dóra2026. 01. 11.Isteni finomak a saláták, ízesek, és frissek, és az adag is nagy, imádtam, új kedvenc helyem ❤️
Bianka2026. 01. 04.Minden nagyon friss és finom. És nem utolsó sorban bőséges. Köszönjük Hummus Plusz
Varga2026. 01. 03.Tökéletes adag, tökéletes íz világ!
Krisztina2025. 12. 23.Nagyon meg voltunk elégedve az étel mennyiségével és izével.Nagyon finom volt minden!Köszönjük szépen!
Ferenc2026. 06. 04.A Falafel Sabich tál változatos. A Crunchy Shawarma tálban a mangó sajnos éretlen volt vagy csak nem volt jó: kemény és távol állt a lédústól is. A bulgur viszont kiemelendő nem natúr volta miatt.
Kata2026. 06. 01.A tálak nagyon finomak, de sajnos az utóbbi 3 rendelésből 3 szor másik körettel kaptuk, mint amit rendeltünk
Kata2026. 06. 01.A tálak nagyon finomak, de sajnos az elmúlt 3 rendelésből 3 szor másik köretet küldtek, mint amit rendeltem.
Szeged2026. 03. 26.Érdekes, hogy egyre kisebb lesz hétről hétre a torilla. Az étel minőségével nincs gond, nagyon finom.
Jázmin2026. 02. 22.Kihagyták a pitát a hummus mellől
Patakiné2026. 02. 13.A harvest chicken bowl a leírás szerint tartalmaz batátát, de nem volt benne, és a megrendelt bulgur helyett rizst kaptam. A többi étel tetszett.
Alexandra2026. 01. 02.A garnelas bowl kissé ízetlen, nem artana bele több ízes cucc; a sali pedig praktikusabb lenne kisebb darabokban
Nóra2026. 06. 03.A burrito nagyon pici,’pont 2 falat.
Emma2026. 06. 03.A Bowl-ból kifelejtették a gránátalmát és a humuszt is...
Kitti2026. 05. 12.az ízzel semmi gond, finom, mint mindig, de az eléggé kellemetlenül ért, hogy a qinoa helyett kuszkusz volt a salátában (céklás csirka saláta), mivel egészségi okokból gluténmentesen kell étkeznem.
Zorán2026. 05. 09.A tortilla chips ehetetlenre lett égetve, keserű volt. A többi jó volt. A brokkoli-krémlevesben lehetne több brokkoli.
Eszter2026. 05. 07.Nem azt küldték amit rendeltem. A quesadilla csirkés, nem kolbászos. Nagyon zsíros. A salátának nincs íze.
Emma2026. 03. 25.A rendelésem hiányosan volt ekészítve, a fetasajtos csirkés salátából kihagyták az aszalt áfonyát és a koriandert. A többi rendelésem meg teljes volt.
Eszter2026. 03. 17.nem kaptam édesburgonyát , pedig tartalmazta az étel.
Krisztina2026. 02. 23.Sem édeskrumplit, sem humuszt nem kaptam rá, és a bulgur a képen látszó natúr helyett lecsós volt. Nem volt rossz, de nem erre számítottam.
János2026. 01. 11.Majdnem egy órával később kaptuk meg a rendelést. A lazacos saláta kicsit kevés és a spenót hiányzik belőle.
Sushmita2026. 06. 12.it was really good, however the amount of dressing on it was less.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday08:0021:00
Sunday09:0019:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Trojan-Pasta Kft

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 06-09-021638

Székhely: Kölcsey utca 4

Telefonszám: +36308842036

Email: jozsef.baranyi@trojaszeged.hu