Imre2025. 11. 15.Nagyon finom volt a lángos
Imre2026. 03. 08.mindkét lángos finom volt, de sajnos ismét kihagyták a Jalapenot a sajtos-tejfölös lángosról
Adél2025. 07. 16.Isteni volt!
Imre2026. 02. 07.Nagyon finom volt, de a jalapeno lemaradt a sajtos tejfölösről és nem volt nagyon fokhagymás, pedig úgy kértem.