rider-banner-icon
     
Zoltán2025. 07. 24.Kiváló minőségű a bolognai, kaptam mellé parmezánt, villát, szalvétát. A pepperoni is megérte az árát.
Dávid2025. 07. 10.Finally a place that serves REAL carbonara. wWith that said, even considering the ingredients, this is just too expensive. It's a good one time meal, but would not be worth it regularly
Ákos2025. 06. 25.Nem rossz, nem rossz. Ez kétségtelenül carbonara a sok imitációval szemben. A szósz viszont lehetne krémesebb, mert sajnos az híg volt. Az adag pedig kissé alulméretezett, főleg az ár tekintetében.
Lilla2025. 07. 18.finom de nem azt kaptam amit rendeltem, viszont kaptam egy ajandek tiramisut
Nagy2025. 07. 09.finom volt, de az árához képest nagyon kicsi az adag…
Péter2025. 07. 03.A carbonara valamiért olyan szinten savanyú volt, hogy nem lehetett elfogyasztani!