- Magyaros
- Nemzetközi
- Tészta
- Európai
- SZÉP kártyás fizetés
LOUI Brunch & More
LOUI Brunch & More Értékelések
Gabriella
2 hete
Mindig friss finom!
Aniko
3 hónapja
Az aranygaluska zseniális volt, és minden egyéb is jó adag volt.
- Tojásos kolbászos lecsó, kovászos kenyérrel3 990 Ft
- Aranygaluska vanília sodóval 2-3 fő részére3 990 Ft
- Not availableB menü: Húsleves fridattóval, Óriás rántott csirkemell jázmin rizzsel
Janos
7 hónapja
Csàszàrsül dödöllével nagyon fullos 👍 sütőtökkrémleves szinten nagyon finom. izletes, jó adagok. 🥇👍🥂
- Zöldcurrys tagliatelle mandulás csirkemellel4 990 Ft
Janos
7 hónapja
Vadraguleves, sertésszüzérme gombas tésztával, fácánmell polentàval, aranygaluska öntettel / 5* friss, ízletes , jó adagok. ajánlom mindenkinek, jó étvágyat hozzá:)
- Sertésszűzérme erdei gombás tagliatellével4 990 Ft
- Aranygaluska vanília sodóval 2-3 fő részére3 990 Ft
Gina
8 hónapja
Nagyon finom és forró volt minden! Egy észrevétel: írjátok oda a sztrapacskához kérlek, hogy kapros😅😀
- Cordon Bleu burgonyapürével4 990 Ft
berki
9 hónapja
Nagyon tetszik a mennyiség!
Gabriella
3 hónapja
Nagyon sótlan a szósz
- Hortobágyi palacsinta ( 2db )2 990 Ft
GABRIELLA
10 hónapja
Hol volt az uborka?
- Not availableA menü: Húsleves fridattóval, Chilis bab kenyérrel
Ágnes
3 hónapja
Nem kaptam meg a desszertet.
Botos
8 hónapja
Fél tányér levest küldtek és 3 kanál köret járt a húshoz, inkább mondanám fél vagy gyerek menünek
Aniko
1 hónapja
A zöldséges húslevesben nem volt hús, és félig volt kb a dobozban. A paradicsomos húsgombóc nem gombóc volt, hanem szétfőtt valami, és szintén kb félig volt a dobozban. Az utolsó 3 rendelés csalódás
Edith
9 hónapja
Óriás szelet hús 🤣 a tenyerén kb.akkora.
Kristóf
6 hónapja
Nem kaptam meg levest, csak főételt.
Róbert
9 hónapja
A bécsi szelet panírja omlott le mint anno a Kádár rendszer, a hús íztelen volt. A petrezselymes burgonya teljesen íztelen volt de legalább meg volt főzve. Tejfölös uborka saláta… ezt inkább nem.

