- Magyaros
- Európai
- SZÉP kártyás fizetés
- Napi menü
Klapka Ételbár
Klapka Ételbár Értékelések
Frigyes
6 hónapja
Magyatos ízek.
- Csütörtöki főzelék menü2 750 Ft
Erzsébet
7 hónapja
jó ízűek az ételek, néha változtathatnának v.mit a kínálaton, pl. legyen rántott gomba, stb.
- Hétfői főzelék menü2 750 Ft
- Not availableGesztenyepüré
Katalin
10 hónapja
Nagyon finom volt, minkét étel. De a leves valóban, csak csont leves tésztával, de nagyon finom :)
- Csütörtöki főzelék menü2 750 Ft
László
4 hónapja
Egyik nap szuper, másik napon borzasztó az étel.
kisszita2003@gmail.com
8 hónapja
A húsleves ízetlen volt sajnos, viszont a paradicsom leves nagyon finom volt. Főételnek fokhagymás csirkés tésztát rendeltünk, csirkehúst csak nyomokban tartalmazott.
Lados
9 hónapja
Kis adagot adnak.
Bea
10 hónapja
Húslevesbe egy marék cérnametélt volt meg lé… se zöldség, se hús. A grizestészta finom volt, emiatt 3*
Edit
11 hónapja
C.pecsenye oke,rantott maj szet volt egetve es fura ize volt.Zoldkoretnel ki volt irva,h csak illusztracio,de azert gondoltam valamennyire hasonlitani fog,de nem:kukorica,borso,repa(tipik bolti csomag
- Cigánypecsenye2 500 Ft
Réka
3 hónapja
A rizibiziben 3 db borsó van összesen. A csirkemell száraz és ízetlen.
- Vegyes savanyúság850 Ft
Gergely
4 hónapja
A leírásban az volt írva hogy a Holstein szelet friss zöldséggel, körettel, érkezik, de semmiféle köret nem érkezett, csak a hús.
gabi
6 hónapja
Sajnálom,lesújtó.Sehol nem jelzik,hogy a frissensültek KÖRET NÉLKÜL értendőek,se a kiválasztásnál,se a főoldalon nincs jelzés,a fotókon viszont mégis teljes étel van.Az ízek finomak.1 hús jött magában
- Húsleves gazdagon (nagy adag)1 700 Ft
- Kijevi csirkemell2 600 Ft
Heredia
7 hónapja
The salad was just spoiled lettuce.
- Csirkemell sajttal-gombával2 500 Ft
- Galuska900 Ft
Attila
2 hónapja
Mi történt? Szakáccsere volt? Korábban szuperek voltak a menüitek, a mostanit nem tudom megenni :( Az elmúlt héten is kaptam már igazán érdekes kaját...
Monika
5 hónapja
Konkrétan ételmérgezést kaptunk.
Fanni
5 hónapja
Sajnos a csirke száraz és ízetlen volt, a párolt zöldség pedig mirelit mexikói 😭
Zoltán
8 hónapja
Nem a menüvel van baj, hanem a szallítással, konkrétan a 2 leves kiborult a szatyorba... Jó étvágyat a leveses főételhez.
Gábor
9 hónapja
Kértem evő eszközt és nem kaptam!

