- Közel-keleti
- Csak foodorán
- SZÉP kártyás fizetés
Kebab Factory
Kebab Factory Értékelések
Tamás
1 hete
jó
- Kebab Tál menü (csirkehús)4 650 Ft
Tamás
1 hete
jó
- Kebab Tál menü (csirkehús)4 650 Ft
Tamás
1 hete
jó
- Kebab Tál menü (csirkehús)4 650 Ft
Lajos
2 hete
5
- Kebab Tál (csirkehús)3 990 Ft
Máté
3 hónapja
Nagyon jó volt hogy kicsit ropogósabb lett a krumpli nagyon tetszett <3
- Dürüm Kebab menü (csirkehús)3 490 Ft
- Kebab Tál menü (csirkehús)4 650 Ft
András
7 hónapja
Szuper!
- Kebab Tál menü (csirkehús)4 650 Ft
Izabella
8 hónapja
NAGYON FINOM VOLT! 🥰🤩
- Coca Cola (0,5I)890 Ft
- Kebab Tál (csirkehús)3 990 Ft
László
8 hónapja
Nagy adagot adtak, párom meg sem bírta enni az egészet egyben, a szósz pont megfelelő mennyiségű, minden rendben volt, fogunk még innen rendelni.
- Döner Kebab (csirkehús)2 750 Ft
András
8 hónapja
Szuper!
- Kebab Tál menü (csirkehús)4 650 Ft
Anikò
8 hónapja
Minden kiváló volt!
Tibor
1 hónapja
Finom volt, talán a tészta egy picit lehetett volna sültebb!
- Döner Kebab (csirkehús)2 750 Ft
Panna
2 hónapja
Kifelejtették a szószokat
Haydu
10 hónapja
Nagyon finom, a csípös szószokat kihagyták a kosárból, de az ízvilág így is tökéletes
- Dürüm Kebab (csirkehús)2 350 Ft
- Kebab Tál (borjúhús)4 350 Ft
Áron
10 hónapja
Finom volt, és elég kiadós is.
- Kebab Tál (csirkehús)3 990 Ft
Áron
10 hónapja
Finom volt, és elég kiadós is.
- Kebab Tál menü (csirkehús)4 650 Ft
Zóra
11 hónapja
Zseni!
- Kebab Tál (csirkehús)3 990 Ft
Áron
11 hónapja
Nagyon finom és kiadós volt!
- Ayran (0,25l)490 Ft
- Döner Kebab (csirkehús)2 750 Ft
- Falafel tál2 990 Ft
Kutny
6 hónapja
Amúgy finom volt viszont a szósz ki lett spórolva így száraz hatást keltett a döner kebabomban
Anna
1 hete
Már másodjára hagyták ki a menümből a sültkrumplit, de a kaja finom.
Mihály
1 hónapja
szósz nélkül érkezett az össze étel.
Regina
1 hónapja
Nem érkezett meg a Colám a menühöz..
Ádám
9 hónapja
Sültkrumpli elmaradt
- Döner Kebab menü (csirkehús)3 790 Ft
Petra
2 hónapja
Minden finom mint ahogy szokott lenni, de most az extra csirke az egyik tálról meg a szószok lemaradtak a csomagból.
- Döner Kebab (csirkehús)2 750 Ft
- Dürüm Kebab (csirkehús)2 350 Ft
András
2 hónapja
A menüből kifelejtették a kólát.
Kende
3 hónapja
Paradicsom nélkül kértem a rendelést, természetesen volt mindkettőben.😐
Aurelia
7 hónapja
elég kevés volt most a hús sajnos :(
Akos
8 hónapja
Kérlek ne tegyétek a jéghideg kólát a meleg étel mellé mert lehűti.
Alexandra
8 hónapja
Megint elmaradt a pita.
- Vega Tál Menü3 650 Ft
- Sült tejberizs1 250 Ft
István
2 hónapja
Az étel jó volt, de 3 db 0,5l-es kólát értem, nem 3 db 0,33l-eset, ennek ellenére a fél literes lett felszámolva.
Pee
6 hónapja
Cold

