- Hungarian
- European
- SZEP Card
- Menu of the Day
Klapka Ételbár
Klapka Ételbár Ratings & Reviews
Frigyes
6 months ago
Magyatos ízek.
- Csütörtöki főzelék menü2 750 Ft
Erzsébet
7 months ago
jó ízűek az ételek, néha változtathatnának v.mit a kínálaton, pl. legyen rántott gomba, stb.
- Hétfői főzelék menü2 750 Ft
- Not availableGesztenyepüré
Katalin
10 months ago
Nagyon finom volt, minkét étel. De a leves valóban, csak csont leves tésztával, de nagyon finom :)
- Csütörtöki főzelék menü2 750 Ft
László
4 months ago
Egyik nap szuper, másik napon borzasztó az étel.
kisszita2003@gmail.com
8 months ago
A húsleves ízetlen volt sajnos, viszont a paradicsom leves nagyon finom volt. Főételnek fokhagymás csirkés tésztát rendeltünk, csirkehúst csak nyomokban tartalmazott.
Lados
9 months ago
Kis adagot adnak.
Bea
10 months ago
Húslevesbe egy marék cérnametélt volt meg lé… se zöldség, se hús. A grizestészta finom volt, emiatt 3*
Edit
11 months ago
C.pecsenye oke,rantott maj szet volt egetve es fura ize volt.Zoldkoretnel ki volt irva,h csak illusztracio,de azert gondoltam valamennyire hasonlitani fog,de nem:kukorica,borso,repa(tipik bolti csomag
- Cigánypecsenye2 500 Ft
Réka
3 months ago
A rizibiziben 3 db borsó van összesen. A csirkemell száraz és ízetlen.
- Vegyes savanyúság850 Ft
Gergely
4 months ago
A leírásban az volt írva hogy a Holstein szelet friss zöldséggel, körettel, érkezik, de semmiféle köret nem érkezett, csak a hús.
gabi
6 months ago
Sajnálom,lesújtó.Sehol nem jelzik,hogy a frissensültek KÖRET NÉLKÜL értendőek,se a kiválasztásnál,se a főoldalon nincs jelzés,a fotókon viszont mégis teljes étel van.Az ízek finomak.1 hús jött magában
- Húsleves gazdagon (nagy adag)1 700 Ft
- Kijevi csirkemell2 600 Ft
Heredia
7 months ago
The salad was just spoiled lettuce.
- Csirkemell sajttal-gombával2 500 Ft
- Galuska900 Ft
Attila
2 months ago
Mi történt? Szakáccsere volt? Korábban szuperek voltak a menüitek, a mostanit nem tudom megenni :( Az elmúlt héten is kaptam már igazán érdekes kaját...
Monika
5 months ago
Konkrétan ételmérgezést kaptunk.
Fanni
5 months ago
Sajnos a csirke száraz és ízetlen volt, a párolt zöldség pedig mirelit mexikói 😭
Zoltán
8 months ago
Nem a menüvel van baj, hanem a szallítással, konkrétan a 2 leves kiborult a szatyorba... Jó étvágyat a leveses főételhez.
Gábor
9 months ago
Kértem evő eszközt és nem kaptam!

