- European
- SZEP Card
Pelmenyizde | Nagymező
Pelmenyizde | Nagymező Ratings & Reviews
Eszter
3 days ago
Isteni fincso volt :)
- Csirkehúsos pelmenyi3 150 Ft
Wolf
1 month ago
5/5 *****
- Káposztás varenyiki3 350 Ft
- Túrós-barackos varenyiki1 500 Ft
- Háromhúsos pelmenyi5 700 Ft
Khaliun
2 months ago
Nice soup I tasted here
Demetrius
2 months ago
Nagyon adja ez koszi sracok
- Háromhúsos pelmenyi5 700 Ft
István
1 month ago
Az ételek nekem ízlettek de nem túl nagy adagok így ackió nélkül nem túl az ár érték arány.
- Blini4 350 Ft
- Not availableHúsgombócleves - Frikadelka
Wolf
1 month ago
5/5 ***** Szuper!!!!!
- Sertéshúsos pelmenyi4 950 Ft
- Háromhúsos pelmenyi5 700 Ft
- Túrós-barackos varenyiki2 900 Ft
Evgeniia
3 months ago
Nagyon finom minden volt:)
Anna
4 months ago
Always perfectly delicious
- Csirkehúsos pelmenyi3 150 Ft
- Szilvás varenyiki1 350 Ft
Levente
3 days ago
Ízre kifogástalan, azonban méretre érezhetően kevesebb volt mint korábbi rendelésem.
Anna
4 days ago
Very fresh and tasty. The meal was still steaming and the taste was delicious.
- Borscs Menü6 450 Ft
Hatice
9 months ago
These meat dumplings are so yummy!
- Háromhúsos pelmenyi3 850 Ft
marian
9 months ago
Melegen érkezett az étel, nagyon ízletes, mennyisége, minősége teljesen megfelelő!
Dávid
10 months ago
Kicsit sok benne a bors, de amúgy szerethető új színfolt.
- Teljes kiőrlésű csirkés pelmenyi3 850 Ft
- Teljes kiőrlésű gombás pelmenyi (vegán)4 000 Ft
Kati
11 months ago
isteni finom 😊
- Burgonyás varenyiki4 950 Ft
- Túrós-barackos varenyiki2 900 Ft
Iryna
3 months ago
Ordering for second time and the last. I don’t understand putting sour cream, paper and greens on dishes,make it optional. Also, today pelmeny was a bit raw. Borsch has a lot of vinegar(canning beets)
- Szirnyiki4 000 Ft
- Káposztás varenyiki4 950 Ft
Dóra
11 months ago
Nagyon finom, és teljesen megeri!
- Csirkehúsos pelmenyi3 150 Ft
- Mogyorókrémes varenyiki1 500 Ft
Elena
11 months ago
grateful to have vegetarian soups + the mushroom dumplings were delicious
- Szilvás varenyiki1 350 Ft
- Vegetáriánus Menu6 300 Ft
Maryna
10 months ago
Вареники слиплись и начинка была слишком солёной, цвет оранжевый 🍊 и Борщ, здесь оценка меньше средней. Конечно это не домашние вкусы , но желательно было бы если приблизительно по домашнему.
András
10 months ago
Cseburek kicsit oda volt égetve, kicsit több tölteléket elviselne. Az adagok nem a legnagyobbak. A pelmenyi finom. Ha nem akciósan vettem volna azt mondanám, hogy nagyon drága. Így viszont megérte.
- Mogyorókrémes varenyiki1 500 Ft
- Not availableSertéshúsos pelmenyi (Normál adag (300 g))
Csaba
10 months ago
Kicsit túl sós.
- Túrós-barackos varenyiki2 900 Ft
laszlo
10 months ago
A korábbi rendelésnél tokéletes volt a leves!!!Most kissé vizesnek éreztem...más volt az állaga!!Még 1 próba lesz aztán kiderul....
- Túrós-barackos varenyiki1 500 Ft
Vitya
3 months ago
Pelmenyi ki volt száradva és izetlen volt, nagyon sok tészta, nagyon kevés hús. A Blini finom volt.
- Blini4 350 Ft
Beáta
7 months ago
Uborkát és paradicsomot egyáltalán nem tartalmazott, pedig ezek alapvető összetevői lennének.
- Túrós-barackos varenyiki1 500 Ft
Ilona
9 months ago
Борщ смачний, але мʼяса мало. Пельмені одразу йдуть з уксусом, його багательно, на любителя - тут я би порекомендувала додавати його за запитом або хоча б попереджувати
- Borscs Menü6 450 Ft
Akmaral
2 months ago
I specifically asked not to put vinegar and yet they put it and my meal is now sour which I hate.
Timea
10 months ago
A Berlinből ismert szoljankára egy kicsit sem hasonlított a leves. A pelmenyre kifejezetten nem kértem kaprot, de mégis rászórták, így nem ízlett!
Roland
10 months ago
Az ételek finomak, viszont még a feltüntetett, önmagában is kis adaghoz képest is kevesebb lett a rendelésem. Nem hiszem, hogy azon is spórolni kellene, ha már ilyen árakkal dolgoznak.
Artem
10 months ago
The crepes are slightly sweet for some reason. The meat in the borsch has cartilage. The pelmeni just don’t taste good due to bad meat quality. The worst thing overall is the white sauce on top.
György
3 weeks ago
3 terelt rendeltem, kettot kaptam azt is kiboritva a zacskoba, szeraztatva a masikat
Tea
10 months ago
Cseburek was crazily over-salted, as well as borsch

