- Turkish
- Middle East
- Kebab
- Fast food
- SZEP Card
Kebap & Pizza House
Kebap & Pizza House Ratings & Reviews
Ferenc
Yesterday
Kebab house nagyon fincsi magyon jo
- Lipton zöld tea (0,5l)840 Ft
- Kebap tál4 390 Ft
- Hagymakarikák (8db)1 000 Ft
Roland
2 days ago
mindig szuper.
Andrea
2 weeks ago
Imádlak titeket!!!!😘❤️
- Döner kebap3 090 Ft
Bíborka
2 weeks ago
Egyszer sem csalódtunk bennük. Mindig figyelnek a külön kéréseinkre.
Balázs
3 weeks ago
minden rendben volt
Péter
1 month ago
Szokás szerint nagyon finom volt. :)
- Kebap tál4 390 Ft
Orsolya
2 months ago
Nagyon finom volt!
- Kebap tál4 390 Ft
Béla
2 months ago
Minden rendben volt, az extra kérést is teljesítették. Finom az étel és melegen jött!
- Hasábburgonya1 200 Ft
- Pepsi (0,5l)840 Ft
- Döner kebap3 090 Ft
Kovács
3 months ago
Döner kebap és Kapsalon tökéletes volt, finom, ajánlom!
- Döner kebap3 090 Ft
- Kapsalon2 690 Ft
Béla
3 months ago
Nagyon jó!
- Kebap tál4 390 Ft
Tamás
5 months ago
Eddig sosem kellett csalódjak ;)
Balázs
6 months ago
Nagyon finom volt és bõséges👌
- Dürüm tortilla3 190 Ft
Tóth
6 months ago
finom volt és gyorsan érkezett!
- Dürüm tortilla3 190 Ft
Sipos
7 months ago
Koszi szépen! Finom volt ;)
- Döner kebap3 090 Ft
Dávid
1 month ago
Végre egy olyan kebab ha extra húst kérsz és rendeled házhozszállítással akkor meg is kapod, nem csak akkor hogyha elmész érte és ott kéred. A pita hiányzik a tetejéről úgyhogy ezért 4* ;)
- Kebap tál4 390 Ft
Vineta
2 months ago
the doner box is a bit small but the kebab was delicious
- Döner kebap3 090 Ft
Ákos
2 months ago
Sosem volt még ilyen olajos és száraz a sültkrumpli, de minden más rendben volt a sültkrumpli egy részét meghagyva. Az adag bőven jó volt..
- Kebap tál4 390 Ft
Dorka
1 year ago
Legjobb💪 szósz és a chilipor favorit😍
Zsolt
1 year ago
Az étel finom volt, viszont a Canada Dry helyett mást kaptam...
- Hasábburgonya1 200 Ft
Edit
6 months ago
Hiányoltam belőle a csípős szószt, ettől függetlenül a méret megéri az árát, két ember is jól lakik vele
- Döner kebap3 090 Ft
Andrea
6 months ago
Sajnos jèghidegen èrkezett az ètel, a cola pedig nem került kiszàllítàsra......
Barbara
6 months ago
chili por túl sok volt benne a hús kissé éget volt. De legalább mindenhol volt benne zöldség és hús nem úgy mint maskor
Andi
4 months ago
Nem azt az üdítőt kaptam
Boróka
6 months ago
hát őszinte legyek számomra ez ehetetlen nem valami friss a hús. a krumpli sótlan de azért elmegy
Máté
6 months ago
Csak az egyikbe nem kértem hagymát de a másikban sem volt. Szósz alig van bennük
Norbert
9 months ago
Food is tasty but the meat in some of the items was dry and not fresh . Also one if the meal was cold a
- Hasábburgonya1 200 Ft
János
1 month ago
A ital választásnál másodszorra adtak sima pepsit mikor pepsi maxot kértem
Istvan
11 months ago
Négyből három Kebap paradicsom nélkül volt. Pedig csak egyet kértem paradicsom nélkül. Aztán a kettő csirkést rendeltem csípős nélkül. Mind a négy csípős nélkül érkezett…
Patrik
4 months ago
Pizzájuk szinte semmi nincs kebab ba hús szinte semmi se volt
Samet
6 months ago
Hajszál volt a pizzám alatt

