rider-banner-icon
     
  • Desserts
  • Hungarian
  • Soups
  • European
  • SZEP Card

Bécsiszelet Vendéglő (Üllői út)

Delivery
Rating 4.5 out of 5 stars, 5000+ reviews
Üllői út 16aÓriás bécsiszelet! Éttermeink Önnek kínálják ezt, s még megannyi más finom falatot! Fontos, hogy a hozzánk betérők jól érezzék magukat! Családias környezet, udvarias kiszolgálás fogadja a vendégeinket, hogy jót ehessenek, ihassanak!
Évi21/06/2026szuper ételek. tökéletesen elkészített húsok. arányos mennyiségű köret. finom mártás.
Gergely18/06/2026Extra finom és valóban bőséges,ízletes.
Akos18/06/2026Top
Zsuzsanna31/05/2026kiváló
Kálóczy31/05/2026Nekem sajnos a húsleves nem ízlett az édes mellékíz miatt, biztosan valami fűszer, talán tárkony lehet az. Sajnálom pedig, jól nézett ki.
Gábor17/05/2026Finom, kivánatos!
Ákos19/04/2026Kitűnő ételek!
Gábor15/04/2026ha kevesebb paradicsompüré vagy paradicsom lenne benne, akkor maga lenne a tökély. Nagyon szépen köszönöm, továbbra is rendelni fogok. Köszönettel: Krausz Gábor
Ákos14/04/2026Kitűnő levesek.
Tamás23/03/2026Kitűnő, mint mindig!
Arpad12/03/2026a leves a szatyorban volt😭
Katarzyna08/03/2026Love it
Tímea05/03/2026Nagyon finom volt és még meleg, mikor kihozták. :) A steak burgonya, meg a húsok jó nagy adagok is voltak. Krokettből csak 7 db-ot kaptunk, az lehetett volna több.
Arpad03/03/2026a leves a szatyorba volt kifojva
Noretta22/02/2026isteni finom! nekem óriási adag 2xre ettem meg (nő/59kg)
Szilvia14/02/2026Nagyon finom volt, köszönöm!
Ákos06/02/2026Mindig friss és finom.
Zsolt15/01/2026Nagyon ízletesek az ételek, és frissek. Merem ajánlani Mindenkinek. A csülkös brassói alap! Isteni!!!
Olívia04/01/2026nagyon finom etelek (kijevi csirke, palacsintat rendeltem) Reg rendeltem ilyen jot!
Arpad02/01/2026👑
Ákos29/12/2025Az óriás rántott szelet tökéletes!
Gergely20/12/2025szupper volt.jó ízvilág
Bo29/11/2025Minden nagyon finom és igényes. A köretek és a savanyúság külön volt csomagolva. A reszelt sajt is külön volt csomagolva és megolvadt, ez nyugodtan mehetett volna a husikra. Nagyon elégedettek vagyun
Adrienn28/11/2025Nagyon finom ez az óriási szelet, erre vágytam.🙂
Nikolett23/11/2025Rendben minden!
Kiss02/11/2025Sok adag volt. Nekem megfelelt. Finom volt.
Henriett25/10/2025Isteni volt a rántott husi! 😊
Máté04/10/2025Elképesztően finom magyaros ételek.
Dorottya21/09/2025Gyorsan megjött és finom volt
Marianna07/09/2025Minden alkalommal ugyanazt a magas ételminőséget és finom ízeket kapjuk, amikor rendelünk. Kisfiam is imádja.
Monday11:3021:45
Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday11:3021:40

Restaurant information

Óriás bécsiszelet! Éttermeink Önnek kínálják ezt, s még megannyi más finom falatot! Fontos, hogy a hozzánk betérők jól érezzék magukat! Családias környezet, udvarias kiszolgálás fogadja a vendégeinket, hogy jót ehessenek, ihassanak!

Delivery service provider

foodora rider

Food service provider

Legal Name: IZABELLA Vendéglátóipari Kft.

Company Number: 13 09 225904

Address: Harmat utca 4

Telephone Number: +3613618231

Email: ulloibecsi@gmail.com