- Szendvicsek
- Hamburgerek
- Magyaros
- Grill
- Európai
Várkörúti Grill Box
Várkörúti Grill Box Értékelések
László
5 napja
Finom!
- Full extra burger3 990 Ft
László
1 hete
Finom!
- Texas extra lepény3 890 Ft
Hunor
4 hete
A burger világbajnokságon első helyezett.🥇🥇🥇🥇
- Texas burger3 990 Ft
- Dupla sajtkirály burger4 690 Ft
László
1 hónapja
Finom a kaja.
Eszter
3 hónapja
Nagyon finom, köszönöm szépen
Norbert
4 hónapja
Nagyon finomak az ételek,mindig frissek az összetevők,nagyon kedves hölgyek készítik az ételeket,egyszerüen tökéletes minden.
Adrián
6 hónapja
kaptam egy plusz palacsintát, nagyon kedves tőlük és jól esett!!
- Túrórudis (3 db)2 190 Ft
Szabolcs
7 hónapja
Minden mindig rendben!
- Édesburgonya1 690 Ft
- Sajtos-csirkés lepény2 790 Ft
- Fűszeres hasábburgonya tál1 190 Ft
Judit
8 hónapja
Minden megjött. Finom is volt. Lepény + buri. Kicsit lányos adag, de szerencsére lányok vagyunk, a palacsinta viszont elég átlagos, de legalább friss és meleg.
- Sajtos-csirkés lepény2 790 Ft
Barbara
9 hónapja
Finom, tartalmas, és gyorsan kiér mindig a rendelés.
- Csirkés extra tál fűszeres hasábburgonyával3 790 Ft
Zsolt
9 hónapja
10/10 volt.
- Gyrosos Lepény3 790 Ft
Gábor
10 hónapja
Kiváló
- Gyros Tál3 990 Ft
Kiss
10 hónapja
Szia/sziasztok a cheedarsajtos szósz nem érkezett meg.
- Gyros Tál3 990 Ft
Gábor
11 hónapja
Nagyon finom volt minden, köszönjük!!😁
- Coca-Cola Zero colaízű energiamentes szénsavas üdítőital édesítőszerekkel 500 ml850 Ft
- Gyros Tál3 990 Ft
- Székely extra lepény3 590 Ft
- Fűszeres hasábburgonya tál1 190 Ft
András
11 hónapja
Brutál ízletes 🫠
Zsolt
11 hónapja
Erika, mint mindig most is szuper!
- Texas extra lepény3 890 Ft
József
10 hónapja
Kevés hús sok krumpli, de a krumpli is finom. A csípős szósz odaver!
- Gyros Tál3 990 Ft
Georgina
3 hónapja
Le maradt a sajt a gyros tálamról!!!🥴🥴😡
Dávid
11 hónapja
Monstert nem kaptam meg
Judit
8 hónapja
A rendelésből elfelejtették az ásványvizet.
- TúróMámor (3 db)1 790 Ft
- Sajtos-hagymás lepény2 390 Ft
Lukácsné
1 hónapja
Direkt nem kértem uborkát az ételembe,mert allergizál. Eddig sikerült erre figyelniük,de most nem tudom meg merjem e enni,mert tele volt uborkával 😪
Vanda
7 hónapja
Nem erkezett meg egy hamburger !
Dávid
7 hónapja
a húst annyira odaégették, hogy fekete volt az alja ami gondolom az edénnyel érintkezett.

