- Chinese
- Asian
- SZEP Card
Wok'n Go - Zenit Corso
Wok'n Go - Zenit Corso Ratings & Reviews
Barbara
1 month ago
Isteni finom!!!!!!!
- Tojásos rizs1 290 Ft
- Zöldséges pirított tészta1 290 Ft
- Illatos csirkehús3 190 Ft
- Tempura Rák (5db) Thai szósszal2 050 Ft
- SültZöldségesTofu3 890 Ft
Klaudia
1 month ago
Tele van zoldsegekkel a teszta, nagyon finom volt
- Coca-Cola zéró cukor colaízű energiamentes szénsavas üdítőital édesítőszerekkel 330 ml750 Ft
- THAI Csirkehús2 990 Ft
Alíz
2 months ago
2x rendeltem és mindig megvoltunk elégedve az étel minőségével, ízével, adaggal. Gazdaságos, nagyon finom, nem spórolják a zöldséget sem benne.
- Brokkolit csirkehús3 190 Ft
- Szecsuáni csirkehús3 190 Ft
Laszlo
2 months ago
mindig tökéletes minőséget kapok, köszönöm! :)
- Csípős -savanyús leves990 Ft
- Not availableSzecsuáni csirke+ bármilyen választható köret+ Sprite 0,33 ingyen
Éva
3 months ago
Kiváló íz,ízléses csomagolás.
- Tojásos rizs1 290 Ft
- Zöldséges pirított tészta1 290 Ft
- Zöldséges Csirkehús2 990 Ft
- Illatos csirkehús2 990 Ft
Erika
6 months ago
Köszönöm . Nagyon finom . Szép a csomagolás .
István
1 month ago
A tészta kissé túl sós, és aránytalanul sokkal több, mint a zöldség és a hús együttvéve, de az étel nagyon jól volt elkészítve. A levesadag pont olyan és annyi, amit elvártam. Dizájnos papíredényben.
- Csípős -savanyús leves990 Ft
- Chilis Csirkehús2 990 Ft
András
4 months ago
Thai csirkéhez képest inkább zöldséges amerikai volt. Íze, mennyisége elfogadható, de sajnos kicsit sem csíp. Ennek és a levesnek is a csomagolása kifejezetten jó, esztétikus, tálalásra is alkalmas.
Ádám
6 months ago
Sült Marha Hús : Jó ízek , viszont nekem ez most kissé túl sós volt . Pólus Centeri egységükben az adag jóval nagyobb ( a hús mennyiségében is ) , és szerintem jobb is , de persze ez is jó volt .
Balla
2 months ago
full kicsi adag
Milan
2 months ago
Elég pici volt az adag, náluk nem ilyen szokott lenni :/ Ízre elmegy volt, krumpli nem mindenhol főtt át teljesen
Viktor
3 months ago
szokásos kínai, elég kicsi adagok
- Csípős -savanyús leves990 Ft
Dávid
3 weeks ago
Íztelenre sikerült minden
Antal
1 month ago
meg kéne sütni a húst
- Tavaszi tekercs (10db)2 000 Ft
Éva
3 months ago
Az előző rendelések sokkal tartalmasabbak és ár érték arányban sokkal jobbak voltak.
Richárd
1 week ago
Az étel jéghideg és az adag is nevetséges
Szonja
2 weeks ago
Nem jött meg
Asif
1 month ago
The food was too oily and not fresh
Edit
1 month ago
Nem volt hozzá tészta.
- Zöldséges Csirkehús2 990 Ft
Orsolya
4 months ago
Nem finomak az ételek. Sem ízre sem állagra nem olyanok mint a megszokott.

