- Burgers
- Hungarian
- European
- Fast food
- Cash on Delivery
Pesti Pipi- Gödöllő
Pesti Pipi- Gödöllő Ratings & Reviews
Anna
1 week ago
Nagyon friss! Köszönöm:)
Feco1974
6 months ago
Finom volt és ízletes. Rég ettem ennyire jó hamurgert. Köszönjük szépen. Legközelebb is innen rendelünk.
Katalin
7 months ago
Eddig minden jó volt onnan! Ajánlom!
Izabella
8 months ago
A kiszállító hölgy, Júlia nagyon szimpatikus és kedves volt. Az ételt melegen kaptam meg és uborka nélkül, ahogy kértem. Köszönöm.
György
1 month ago
üditő lemaradt
Zoltán
1 month ago
lemaradt a rendelt üdítő
- Napos Csibe Burger Menü4 680 Ft
- Not availablePipisztikus Saláta
Simon
5 months ago
Rossz üdítőt küldtek
Richárd
7 months ago
strips csirkemell csikok nem voltak a csomagban.
Mónika
8 months ago
Finomak voltak az ételek, de az üditőt, amit rendeltünk es kifizettem előre, nem kaptuk meg
Balázs
1 month ago
A smash burger árához viszonyítva, egyáltalán nem éri meg… ~3000 forint, méretben nem nagyobb egy Mekis cheesburgernél.
Szabó
9 months ago
Nem volt ennek a hamburgernek megfelelő buci, ezért kisebbet adtak, de 2 helyett 4 et. Ez rendben van. De 2 kis buci ezekből száraz volt.
Noémi
2 months ago
Nem kaptam krumplit :(((
Lili
2 months ago
Rossz innivalót kaptam, kukorica saláta helyett káposzta salátát és lehagyták az egyik szószomat😕
Lili
10 months ago
nem azt az uditot kaptam amit kertem
Balázs
3 months ago
üdítőt luxus mellékelni a rendelésemhez, ha le van adva?
György
3 months ago
Finom, de brutál kevés még a legnagyobb adag is, ráadásul drága.
Bence
4 months ago
túlárazott majonézem kimaradt a rendelésből..
Judit
6 months ago
baconos hagymalekvár, csemegeuborka nem volt a hambiban....
Luca
8 months ago
menühöz nem kaptam meg a krumplit
Tamás
8 months ago
sajnos kiborulva sikerült megkapnunk, a szósz eláztatta a burgereket és a wrapot is. :(
CSABA
9 months ago
Termék hiányzott a csomagból, és kupont kaptam érte a mai napra, amit nem teljesen értek hogy használjak fel....
Antónia
3 months ago
Nem kaptam meg az üdítőm. Már nem először fordult elő.
Bíborka
3 months ago
Nem kaptam üdítőt
Helga
7 months ago
Hiányos a rendelés. A menűben nincs krumpli.
Nóra
9 months ago
Nem azt kaptam amit kertem
Alexandra
9 months ago
Lemaradt az üdítő
Attila
9 months ago
Bodzás limonádé helyett simát kaptam…
Alexandra
10 months ago
A nagy burgonya már megint nem volt a rendelésben benne😭