- Greek
- Gyros
- European
- SZEP Card
Happy Taste
Happy Taste Ratings & Reviews
Adrienn
3 weeks ago
ízletes és finom!
- Fokhagymás és kapros öntet450 Ft
- Rántott csirkemell körettel3 490 Ft
György
2 months ago
Finom ízletes volt a friss gyros, az adag is rendben volt.
Adrienn
5 months ago
Nagyon finom és ízletes volt a gyros tál és a Bécsi szelet is.
- Bécsi szelet körettel3 490 Ft
- Gyros tál3 990 Ft
Hegyi
6 months ago
Nagyon finom!!!!!
Norbert
2 months ago
Finom volt de hiányzik a szósz a gyroszon.
- Pita360 Ft
Jasinka
3 months ago
Fantasztikus pita, szerintem túl fűszeres hús és értelmezhetetlen hatalmas nagy saláta levelek. A szósz egyébként finom, nem rossz hogy külön adják
- Pita360 Ft
Laura
2 months ago
Nem kaptunk hozzá semmilyen öntetet
- Pita360 Ft
Dániel
2 months ago
Nem kaptunk szószt a rendeleshez illetve nagyon sós a hús
Erika
2 months ago
Száraz hús, krumpli. 3 szelet uborka, 2 fél szelet paradicsom és papirzsebkendő cafatokra emlékeztető saláta na abból egy vagonnal, plusz 2 db lilahagymahéj... Első és utolsó rendelés volt...
Philipp
2 months ago
Nagyon, nagyon sós, a cheddar szósz ehetetlenül ecetes, savanyú (!!!), krumpli szétázva. Soha tobbet!
Renáta
3 months ago
az étel annyira fűszeres volt hogy nem lehetett megenni csak jó sok öntettel.
Benigna
6 months ago
Bárcsak tudnék képet csatolni… rettentő kicsi adag egy normál méretű dobozba beledobva igénytelenül, mintha valakinek a maradéka lenne. Biztos nem rendelek többet innen.
