- American
- Burgers
- SZEP Card
Simon's Burger - Eger
Simon's Burger - Eger Ratings & Reviews
Zsolt
2 weeks ago
Sokadik rendelés, isteni finom, friss minden, mint mindig!
- Nagy sült burgonya1 290 Ft
- Cheeseburger3 690 Ft
András
1 month ago
Fantasztikusan finom a hamburgerük, imádom!
- Simon's special burger3 390 Ft
- Cheeseburger3 690 Ft
peteanita93@gmail.com
5 months ago
Legelső alkalommal nem nyert meg az étterem, de valószínű a nyitás után túl sok rendelést kaptak. Jó döntés volt egy második esélyt adni nekik 😊
- Strawberry milkshake (300 ml)1 590 Ft
- Cheeseburger3 690 Ft
Zsolt
6 months ago
Tökéletes minőség, friss, ízletes, mint mindig.
- Small Cheeseburger2 900 Ft
- Normál sült burgonya890 Ft
Nimrod
7 months ago
fanninak nagyon ízlett a simon hamburgere.
Zsolt
7 months ago
A legjobb burger és a legjobb hasáb amit eddig ettem!
- Nagy sült burgonya1 290 Ft
Bence
2 weeks ago
Az egyik sajtburgergből hiányzott egy fél szelet hús.
- Normál sült burgonya890 Ft
- Nagy sült burgonya1 290 Ft
Szabina
5 months ago
Hat eleg kicsire sikeredett a hamburger…. 8.000ftot fizettem ket burgerert, viszont jol nem laktam sajnos….
- Cheeseburger3 690 Ft
Péterné
11 months ago
Nem volt rossz, de ettem már jobbat. Minőséghez képest drága.
Noel
11 months ago
Nagyon túlértékelt, ahhoz képest, hogy mit kapsz nagyon drága.
- Simon's special burger3 390 Ft
Szilvia
6 months ago
Direkt kértem,hogy ne legyen hagyma a krumplin,de tele volt.
- Small Cheeseburger2 900 Ft
Akos
2 weeks ago
Ki volt írva hogy ajándék sültburgonya minden rendelés mellé!De nem kaptam!
Kata
1 month ago
Az 1+1 akcióban semmilyen szinten nem követték a megrendelt hamburger kérést! Kaptuk 4 db burgert amiben csak sajt volt! A hamburgerek sem voltak valami jók.
Ferencz
2 months ago
Teso irom bele direkt hogy be tegyenek bele áfonya lekvàrt es teso tesznek mar harmadgyara rendelek es edding mind 3x el cseszték
Ferencz
3 months ago
Kertem h ne tegyenek ra afonya szoszt es tettek
Filkor
11 months ago
Kb egy mekis hamburger, kicsit drágábban talán. Nem ajánljuk csak ha nincs más.
G
5 months ago
Már nem először marad le tétel. Most a nagy sült burgonya. Volt már panaszom, de reakció 0.
Vanda
10 months ago
A normál sült burgonya kettő adag nem volt benne a kiszállított csomagban.
Ferenc
11 months ago
A krumpli töményen áll a só, nem hogy ehetetlen 3 főételt lehetne belőle főzni. Manuel Shake mikor kijött ittam, semmi köze hozzá, amit most kaptam.
Sándor
11 months ago
Többször rendeltem de messzire nem ugyan olyan minőségű mint amit eddig kaptam, botrány
Linda
11 months ago
nem tudom kétszer rendeltem, és mindkétszer lemeradt valami

