- American
- Burgers
- Fast food
- SZEP Card
McDonald's - 83 - Kecskemét Izsáki út
McDonald's - 83 - Kecskemét Izsáki út Ratings & Reviews
Tamás
4 months ago
Minden rendben volt!
- Ketchup (25 ml)320 Ft
- Sajtburger McMoment® menü1 480 Ft
Noémi
5 months ago
viktor nagy jol nez ki!
- Chicken McNuggets® 9 db McMenü® Plusz3 290 Ft
- Sajtburger Fresh McMenü®2 010 Ft
Kovács
10 months ago
Sajt nélkül kértem, de volt benne.
- Vegán csokoládés keksz870 Ft
- McWrap®2 590 Ft
Alexandra
7 months ago
A rendelesben kertem kis burgonyat es azt sajnos nem kaptam meg !
- Fokhagymás mártogató szósz (25 ml)320 Ft
Dániel
7 months ago
Kihult
Ildikó
2 weeks ago
nem kaptam meg a két hamburgert
- Happy Meal® McNuggets® (4 db)2 150 Ft
- Super McFreeze® epres öntettel1 440 Ft
- McWrap®2 590 Ft
- Spirál burgonya1 190 Ft
- Kukoricafalatkák (7 db)930 Ft
Kiss
2 months ago
Semmi különös. Vállalható. A mérethez képest bőven túlárazott
Pee
6 months ago
It was cold.
Roland
6 days ago
Nem kaptam meg big mac menüt !!!
Zoltán
1 week ago
Nem kaptam meg a poharakat.
Clan
2 weeks ago
Le maradt a pisztacias super mcfreeze-em:/
Zoltán
2 weeks ago
Legendás Poharat nem kaptam meg
Bálint
2 weeks ago
Direkt kihagynak mindig valamit a rendelésből.
Sándor
2 weeks ago
Ki volt borúlva az üditö minden el ázot
Csaba
8 months ago
A nagy adag sült krumpli kisebb, mint a kis adag!! Szalvéta rendszerint nincs :( A Cézát saláta egyre kevesebb, és krutont sem küldenek :( BONTOTT ZACSKÓBAN JÖTT AZ ITAL!?!?!
- Extra Cheesy McMoment® menü2 000 Ft
Csaba
3 weeks ago
MEGINT ELLOPTÁK AZ ÖNTETET!!!!!!! Nem az első alkalom, nincs ott senki, aki figyeli, hogy a kifizetett ételeket rendben elküldjék?
- Super McFreeze® epres öntettel1 440 Ft
Árpád
3 weeks ago
Nem Kaptam Meg a Kèrt sajtburgert… nagets et kaptunk!
Alexandra
3 weeks ago
Nem kaptam meg az üdítőt és nem kaptam semmit azt írja kupon kiállítva de nincs nem kaptam meg
Alexandra
1 month ago
rossz rendelést küldtek ki sokkal olcsóbbat mint amit rendeltem, megreklamáltam fotókkal együtt, kuponban kértem vissza az árát, azóta se kaptam semmit se holott amit én rendeltem sokkal drágább volt!
Szabina
1 month ago
A sültkrumpli, a wrape, és a big mac is teljesen ki van hűlve..
Anett
1 month ago
Nem kaptam meg a 9 db Chicken nuggetset amit KIFIZETTEM! Kérem haladéktalanul szàllítsák ki a mai napon köszönom
Zsíros
2 months ago
hiányzik a csokis keksz a rendelèsből
Lilla
2 months ago
Sajnos nem kaptunk a menükhöz krumplit
Patrik
2 months ago
A kóla ki volt borulva, mindent eláztatott
Sándor
3 months ago
az üdítős tasakba 3 vagy 4 üdítőt rendesen a tartóba raktak, 2-t pedig fektetve alá. természetesen ki is ömlöttek eláztatva mindent. Nem értem hogy lehet valakinek ennyi esze, hogy alapból elfekteti.
Petrus
3 months ago
Nem küldték a gyereknek a happymeal menüt. Tönkre tették az estéjét!
Petra
3 months ago
Eggyel kevesebb sajtburgert adtak…. Blokkon szerepel a hiányzó tétel is…..
Melánia
4 months ago
a rendelésembe dupla húsos szendvics szerepelt és fizettem de csak simát kaptam
Gréta
4 months ago
Nem kaptam meg a Super McFreeze-t
- McCrispy McMenü3 530 Ft
Dániel
4 months ago
nem kaptunk megy egy tripla cheesy burgert
