- Italian
- Pizza
- European
- SZEP Card
Zsiráf Buda
Zsiráf Buda Ratings & Reviews
Danzo234
2 weeks ago
Szuper hogy van glutenmentes és novenyi sajt opció. Finomak voltak a szalámik!
- Pizza Diavola (32cm)4 900 Ft
- Pizza Milano (32cm)4 250 Ft
Mátyás
4 weeks ago
Teljesen meg vagyok elégedve
- Pizza Prosciutto Cotto (32cm)4 750 Ft
- Pizza Margherita (32cm)3 950 Ft
Tamás
7 months ago
total 5 csillag. mindig.
Szilveszter
7 months ago
Harmonikus ízek, nagyon jó!
Adam
7 months ago
tökéletes nápolyi pizza
Tímea
8 months ago
Gyönyörű 😍 és fenséges 🤤
Tímea
6 months ago
Bazsalikom mindig lemarad.
luca
7 months ago
A pizza széle körül nekem túl intenzív volt a paradicsomszósz, de ezen kívül szuper volt
Napsugár
1 week ago
Le volt csuszva az osszes feltet a doboz falara ….
Eva
1 month ago
The pizza box wasn't sealed so there were concerns about food safety during the chain...
Gábor
2 months ago
A milano pizzán a szalámi sajnos fura ízű volt, olyan érzése volt az embernek, mintha avas lett volna. Gyakorlatilag ki kellett dobni.
- Pizza Diavola (32cm)4 900 Ft
Szojka
3 months ago
Szét volt csúszva az egész pizza!
Barbara
5 months ago
A sonkás pizza nagyon finom volt, de a Diavola pizza széle odaégett.
- Pizza Prosciutto Cotto (32cm)4 750 Ft
Zsolt
4 months ago
A pizza finom, de a közepe nem sült meg, így kb 2/3 pizzát kaptam.
Botond
7 months ago
Nyers volt a teszta, hőfok/tesztamennyiseg lehet a problema, mert a szelek pont jo feketek voltak
Pitlik
10 months ago
A pizzán nem igazán érzem ki a bazsalikom ízét és nem is látok rajta.
Szilvia
5 months ago
A Pizza tészta sületlen,nincs megkelve.
Marcell
7 months ago
Gumis, sületlen az alja, sotlan a feltet
Gergő
1 week ago
Ez mii?
Péter
2 weeks ago
32 cm pizzákat rendeltem , 28 cm pizzák érkeztek. Lefotóztam.
dzsekszon
2 months ago
Margaritat kaptam sonkas helyett
Rita
2 months ago
We miss the margarita pizza
Adam
3 months ago
darabokra hullott a feltét
B
7 months ago
Sajnos rossz pizzát kaptam...
Krisztián
7 months ago
1 pizzát kaptam 2 helyett
Hadjer
8 months ago
Egett volz a pizza
Scott
8 months ago
Burned, soggy pizza, spoiled the taste. Still searching for a good pizza in Budapest.

