- International
- SZEP Card
Bulgarden Restaurant
Bulgarden Restaurant Ratings & Reviews
Pablo
4 months ago
Tamas is amazing!
- Húsleves Gazdagon2 500 Ft
- Gulyásleves2 900 Ft
- Grillezett Kecskesajt és Grillezett Zöldségek5 500 Ft
- Uborkasaláta1 150 Ft
Bànk
6 months ago
Kiváló íz.
- Lecsós Sertéstarja és Jázmin Rizs4 900 Ft
Attila
7 months ago
Sziasztok! Isteni volt a hami! Nagyon régen ettem ennyire finom rántott csirkemellet, szaftos és ropogós volt, a burgonya is mennyei volt jó volt a fűszerezése! És még friss és melegen jött! Köszönöm!
Nagy
8 months ago
Nagyon különleges ízek, igényes, és jól megpakolt pizza. 10/10
Norbert
10 months ago
A panko morzsa tényleg panko morzsa és az 1+1 ellenére is korrekt adagot küldenek. A csirkemell tökéletesre volt sütve, nem volt száraz. Fogunk még innen rendelni!
Tóth
4 months ago
Jó volt, a sztrapacska kifejezetten, a pörkölt is jó fűszerezésű egy picit nekem kemény. Az adag épp elég, ár-értékben így egy picit magas az ára.
mira
1 year ago
very good portion, and good quality
Both
7 months ago
Szerintem kicsi adagot adtok
József
9 months ago
A levesnel azt írja tortellini is van benne ami nem igaz, kicsit ízetlen, húsnak nyoma sincs. A csirke rizzsel jó volt.
László
1 month ago
A húsleves gazdagon tétel nem teljesíti a "húsleves gazdagon" éttermi megfogalmazás definícióját! Ez zöldség leves volt tésztával, nem "húsleves gazdagon".
Csilla
7 months ago
A rántott csirke inas rágós volt, a krumpli fűszerezése finom, de teljesen megpuhult pedig nem lakunk messze. A húsleves nem volt rossz, de nem is kiemelkedően jó. Sajnálom pedig régóta szemezek velük
Kristóf
10 months ago
Az étel finom viszont az adag nagyon kicsi. 1+1-be olyan, mintha egy adagot tálaltak volna két dobozba.
Mariann
11 months ago
A húsleves sajnos kifolyva érkezett, érdemes lenne jobban rányomni a tetőt vagy körbefóliázni. Hús a levesben gyakorlatilag nincs (2 adagból egyikben sem) és elég víz izű. Sajnáljuk, többet reméltünk.
Telman
8 months ago
Packaging was very bad that’s why soup was spilled all over the bag and the portions were significantly smaller than last order
Gergő
2 months ago
Ár-értek arány = 0. Ez inkább egy majonézes saláta, 3-5db kis hússal és ugyan ennyi kenyérrel
Nagy
10 months ago
parmezán helyett valami más, olcsó, olvadós sajtot használtak. spagetti sótlan. a pankómorzsás húsnak pedig fura, nagyon durván tojásos íze volt, a gyomromat kicsit tönkre is tette. hatalmas csalódás
Szabi
4 months ago
kevesebb mint 100gram uborka saláta
Bence
7 months ago
Brozalmasan kevés adag
Arnold
7 months ago
1+1es ajánlat: 2 nagyon pici gyerek adag….Fonnyadt, olajban áztatott sültkrumpli
Máté
8 months ago
A cézár saláta összeszottyadt, tegnapi lehetett amit kihoztak. Szokatlanul nyákos, és puha volt a saláta, a száraz kenyérkocka szottyadt, már teljesen megpuhult. Nem ajánlom.
Levente
11 months ago
Az 1+1 nem az jelenti, hogy az egesz adagot 2 dobozba rakjatok
Marcus
10 months ago
There were barely 3 very small chicken cubes in the Caesar salad with grilled chicken breast.
Kovács
1 year ago
Víz ízű a húsleves,a cézár saláta is egy vicc volt!
Balázs
11 months ago
Uborkasaláta kritikán aluli, kb 10 db ot kaptam, de még az íze is 👖

