- Pizza
- Fast food
- SZEP Card
Pizza Hut Miskolc Pláza
Pizza Hut Miskolc Pláza Ratings & Reviews
Péter
Yesterday
Minden nagyon finom volt.
- 1+1 OLASZKOLBÁSZOS AJÁNLAT!3 995 Ft
Jaypee
2 days ago
😍
Balázs
1 week ago
melts-et kötelező kipróbálni mert nagyon jó
- CSIRKÉS-JALAPENOS6 640 Ft
- OLASZKOLBÁSZOS6 340 Ft
- HÚSIMÁDÓ7 340 Ft
- FULL EXTRA MELTS SZÓSSZAL2 495 Ft
Péter
3 months ago
Minden nagyon finom volt.
- #EGYÜTTACSALÁD MENÜ - 2 KÖZEPES PIZZA - 1 LITERES PEPSI6 945 Ft
Balázs
3 months ago
nagyon finom volt minden
- BOX NEKÜNK5 745 Ft
Péter
4 months ago
Minden nagyon finom volt.
Glória
4 months ago
Friss volt minden, nagyon ízlett.
- CRISPY FRIES (150G)895 Ft
- GYROS MELTS SZÓSSZAL2 295 Ft
Zsuzsa
6 months ago
Minden nagyon finom és meleg volt. Köszönjük😊
- 3X KÖZEPES PIZZA8 595 Ft
Péter
8 months ago
Minden nagyon finom volt.
elestripleh@gmail.com
8 months ago
nagyon gyors volt🙏
Péter
11 months ago
Minden nagyon finom volt.
- FARMER5 140 Ft
Gergely
11 months ago
Csodálatos és Fantasztikus a sajttal töltött szélű Mindent Pénzt megér óriási adag sokan jól laktunk sokan belőle Istenien Finom
- BOX NEKED3 995 Ft
- HÚSIMÁDÓ7 340 Ft
- Coca Cola 0,5L1 045 Ft
István
7 months ago
nem a kiválasztott crunchit kaptam.
Tamas
4 weeks ago
nem kaptam meg a majonezt
- HÚSIMÁDÓ6 195 Ft
Andrea
8 months ago
Ízre nagyon finom volt minden, de a fokhagyma szószokat nem kaptuk meg😔
Ila
4 months ago
A krumpli meredtebb volt egy hullánál, a pizza jó lett volna ha meleg, a nachos finom volt:)
István
6 months ago
Nincs kukorica feltétnek. rossz szószt küldtek
Zsuzsanna
1 week ago
Az egyik pizza feketévé volt égetve
Tamás
3 weeks ago
Száraz pizza
Ammar
3 weeks ago
always missing items 😕
Lajosné
8 months ago
Nem érdemes tőlük rendelni,mert általában mindig hiányosan küldik a rendelést.Csalódás ez az étterem!
Imi
1 month ago
Semmi nem stimmelt a rendelésemmel.
Zalán
9 months ago
Ízre teljesen jó, de az ára a mennyiséghez képest katasztrófa
Szilárd
1 month ago
Ragasszátok le a dobozt valamivel hogy ne legyen nyitható amig át nem veszem
- OLASZKOLBÁSZOS4 940 Ft
Zsolt
3 months ago
Nem küldték el a fokhagyma szószt! Pedig külön fizettünk is érte
nyiri.t.g@gmail.com
3 months ago
rendeltem és a literes pepsit nem kaptam meg köszönöm a kiszálitást ami hiányos volt . minek hirdetik a pepsi menüt ha nem kapom meg a pepsit ?
Kamilla
3 months ago
Incomplete order
Szimonetta
6 months ago
Nagyon rossz volt, száraz, alig volt rajta feltét, szinte ehetetlen… nagy csalódás 5000ft-ért
Gábor
6 months ago
A sok sajtos pizza kritikán aluli volt, konkrétan látszott a pizza tészta több szeletnél is, a képen még ömlik róla a sajt amin a pizzát kínálják.
szabo-vivike@hotmail.com
8 months ago
közepes+ kis pizza helyet küldtek 2 kicsit

