rider-banner-icon
     
  • Japán
  • Ázsiai
  • Thai
  • Sushi
  • SZÉP kártyás fizetés

Wasabi wok és sushi étterem - Debrecen GO

Kiszállítás
4.5 csillagos értékelés 5 csillagból, 4000+ darab értékelés
Piac út 18
Juhász2026. 06. 11.5 csillag nem elég ....
Bettina2026. 06. 07.Az étel ismét nagyon finom volt, az adagok megfelelő méretűek. Nekem még nem okozott csalódást ez az étterem :)
Erik2026. 05. 16.Mindig nagyszerű a minőség!
Andrea2026. 04. 25.Tizenéve vagyok náluk vásárló. Azt hiszem ez mindent elmond
Dóra2026. 02. 27.A Wasabi a legjobb csak innen rendelek sushit vagy a running sushira szoktunk beülni.
Fruzsina2026. 02. 22.Isteni finom, viszont ahhoz képest, amekkora adagot adnak, szerintem drága.
Tibor2026. 01. 26.Örülök visszakerült az étlapra a Kao Man Gai yang. Az egyik legfinomabb étel 10/10
Szabina2025. 11. 06.Imádom a sushitokat!! finom ,friss!
Regina2025. 09. 28.Ahhoz képest is, hogy este rendeltem, nagyon finom friss volt a sushi. A csomagolás különleges, igényes.
Petra2025. 09. 23.Minden nagyon finom volt, mint mindig! :)
Bettina2025. 09. 13.isteni finom volt
Juhász2025. 08. 03.legjobb mindig finom
Edina2026. 01. 23.Üvegtészta zöldségekkel, csirkével - sajnos csontos maradt a hús. Legalább 4 db kis csont töredéket találtam. Bizalmam ettől nem változott, csak talán erre figyeljetek jobban.
Diána2026. 02. 27.Kértem, hogy cseréljek ki a rendelésben a rákot, mert allergiás vagyok rá. A makikban ki is cserélték - amit köszönök - viszont a nigirin ugyanúgy rajta maradt...
Alexander2025. 12. 22.nagyon túlsózták a tésztámat
Krisztina2026. 06. 04.A Bibimbapom mellé elfelejtették oda tenni a gochujang szószt ami miatt eléggé élvezhetetlen lett az egész és eléggé elkeserítő ilyen árak mellett.
Lwe2025. 08. 11.Something is missing in although i liked the Restaurant ordered often but this time taste is little bit different.
Chelsea2026. 03. 14.Portion size
János2025. 11. 09.Rágós a hús, a többi ok.
Renáta2025. 11. 01.Nem volt túl étvágygerjesztő a sushi dobozok belsején, az átlátszó fólián látható ujjlenyomatok és az ujjal letörölt terület látványa.
Kata2025. 10. 09.a rák páncélja benne volt a sushiban
Andrea2025. 09. 21.Teljesen rossz rendelést kaptam. A blokkon jól voltak feltüntetve a tételek, de minden helyett más lett becsomagolva.
Erik2025. 09. 17.Kimaradt a szója szósz :(
Kinga2026. 04. 20.Nem értem miért kókusz ízű a szósz🥹
Géza2026. 03. 23.Nem küldtek wasabit!!!!!!!!!!!!
Kincső2026. 01. 19.A pankó olajos, az alapanyag állott, semmi frissesség..
László2026. 01. 06.leveshez egyik feltétet sem kaptam csak a levét és egy szószt.
László2025. 10. 16.Kifizettük a plusz feltétet mind a 2-path thaira és nem volt benne egyikben sem.Ez így lehúzàs
Hedi2025. 10. 03.Nem azt kaptam amit rendeltem
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday10:3022:30

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: "ZEBRA ÜZLETHÁZ" KFT.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 09 09 035176

Székhely: Piac utca 18

Telefonszám: +3652535346

Email: rendeles@wasabi.hu