- Japán
- Ázsiai
- Thai
- Sushi
- SZÉP kártyás fizetés
Wasabi wok és sushi étterem - Debrecen GO
Wasabi wok és sushi étterem - Debrecen GO Értékelések
Juhász
2 hete
5 csillag nem elég ....
- Chashu don5 590 Ft
- Ázsiai brassói sertésszűzzel5 190 Ft
- Ramen leves0 Ft
Bettina
2 hete
Az étel ismét nagyon finom volt, az adagok megfelelő méretűek. Nekem még nem okozott csalódást ez az étterem :)
- Japán curry párolt rizzsel és bundázott rákkal daikon salátával5 490 Ft
- Thai laksa leves (csípős)0 Ft
Erik
1 hónapja
Mindig nagyszerű a minőség!
- Hoso maki válogatás (20 db)7 590 Ft
- Ropogós rák maki (6 db)2 290 Ft
Andrea
2 hónapja
Tizenéve vagyok náluk vásárló. Azt hiszem ez mindent elmond
- Sentaku maki válogatás (12 db) - 1+15 490 Ft
Dóra
3 hónapja
A Wasabi a legjobb csak innen rendelek sushit vagy a running sushira szoktunk beülni.
- Anata tekercs (8 db)6 790 Ft
Fruzsina
4 hónapja
Isteni finom, viszont ahhoz képest, amekkora adagot adnak, szerintem drága.
- Gyoza töltött batyu választható feltéttel, öntettel0 Ft
- Pirított tojásos tészta2 190 Ft
Tibor
5 hónapja
Örülök visszakerült az étlapra a Kao Man Gai yang. Az egyik legfinomabb étel 10/10
- Wasabi desszert válogatás2 290 Ft
- Kao man gai yang4 590 Ft
Szabina
7 hónapja
Imádom a sushitokat!! finom ,friss!
Regina
9 hónapja
Ahhoz képest is, hogy este rendeltem, nagyon finom friss volt a sushi. A csomagolás különleges, igényes.
Petra
9 hónapja
Minden nagyon finom volt, mint mindig! :)
Bettina
9 hónapja
isteni finom volt
Juhász
10 hónapja
legjobb mindig finom
- Ramen leves0 Ft
Edina
5 hónapja
Üvegtészta zöldségekkel, csirkével - sajnos csontos maradt a hús. Legalább 4 db kis csont töredéket találtam. Bizalmam ettől nem változott, csak talán erre figyeljetek jobban.
Diána
3 hónapja
Kértem, hogy cseréljek ki a rendelésben a rákot, mert allergiás vagyok rá. A makikban ki is cserélték - amit köszönök - viszont a nigirin ugyanúgy rajta maradt...
Alexander
6 hónapja
nagyon túlsózták a tésztámat
- Philadelphia tekercs (4 db)2 590 Ft
Krisztina
3 hete
A Bibimbapom mellé elfelejtették oda tenni a gochujang szószt ami miatt eléggé élvezhetetlen lett az egész és eléggé elkeserítő ilyen árak mellett.
Lwe
10 hónapja
Something is missing in although i liked the Restaurant ordered often but this time taste is little bit different.
- Pácolt gyömbér450 Ft
Chelsea
3 hónapja
Portion size
János
7 hónapja
Rágós a hús, a többi ok.
Renáta
7 hónapja
Nem volt túl étvágygerjesztő a sushi dobozok belsején, az átlátszó fólián látható ujjlenyomatok és az ujjal letörölt terület látványa.
- Mangó uramaki roll (6 db)3 490 Ft
Kata
8 hónapja
a rák páncélja benne volt a sushiban
Andrea
9 hónapja
Teljesen rossz rendelést kaptam. A blokkon jól voltak feltüntetve a tételek, de minden helyett más lett becsomagolva.
Erik
9 hónapja
Kimaradt a szója szósz :(
Kinga
2 hónapja
Nem értem miért kókusz ízű a szósz🥹
Géza
3 hónapja
Nem küldtek wasabit!!!!!!!!!!!!
Kincső
5 hónapja
A pankó olajos, az alapanyag állott, semmi frissesség..
László
5 hónapja
leveshez egyik feltétet sem kaptam csak a levét és egy szószt.
- Shi maki válogatás (12 db)3 090 Ft
László
8 hónapja
Kifizettük a plusz feltétet mind a 2-path thaira és nem volt benne egyikben sem.Ez így lehúzàs
- Bundázott surimi rákolló választható öntettel (6db)3 790 Ft
Hedi
8 hónapja
Nem azt kaptam amit rendeltem

