- Pizza
- International
- SZEP Card
- Menu of the Day
Palotagyöngye Kertvendéglő
Palotagyöngye Kertvendéglő Ratings & Reviews
Zoltán
1 week ago
A legfinomabb sztrapacska, melyet valaha ettem!
- Sztrapacska, füstölt csülök4 250 Ft
Beatrix
2 weeks ago
Nagyon finom, kiadós adagok. Nagyon elégedettek voltunk.
- Not availableCsülök pékné módra, bajor káposzta
- Grillezett lazac steak6 150 Ft
Orsolya
2 weeks ago
minden nagyon finom :)
Cintia
2 weeks ago
Friss és finom volt a rendelésem, ráadásul pikk-pakk ittvolt :)
István
1 month ago
A konfitált hús sült krumplival kiváló, minden ropogós, ízletes, és az adag jókora. Az étel 73 deka volt, amiből 28 deka a hús.
- Not availableKonfitált marhapofa, chilis paradicsomszósz, parmezános sült burgonya
Sámuél
4 months ago
nagyon finom volt és teljes értékű 🤗
- Rántott sajt, tartármártás3 850 Ft
- Klasszikus cigánypecsenye kakastaréj4 550 Ft
- Szezonális grill zöldség2 250 Ft
- Fish & chips panko morzsában, remuládmártás (20 dkg harcsafilé)6 750 Ft
- Not availableKonfitált marhapofa, chilis paradicsomszósz, parmezános sült burgonya
Gabriella
5 months ago
Jók az ízek. :)
Péter
6 months ago
Baconos mustáros flekken brutál finom volt.
Csaba
6 months ago
a sárgaborsó leves nagyon finom volt. Jó lenne gyakrabban is.
Edina
8 months ago
Menüt rendeltem, és ismét minden nagyon ízletes. Még a köretnek adott natúr rizs is finom! :)
- Burgonyapüré1 250 Ft
- Tejfölös uborkasaláta1 450 Ft
Gábor
8 months ago
Nagyon finom volt! Nem is tudom, mikor ettem utoljára ilyen jó sztrapacskát. Ráadásul embernek való, korrekt nagy adag. Köszönöm!
- Sztrapacska, füstölt csülök4 250 Ft
Kinga
7 months ago
Khm..a világbajnok csoki lávához másodszor kaptam vanília fagyi helyett majonézt :( Javasolnám, hogy egy nagy "V" betűt írjatok már rá a kupacra, és egy nagy "M"-et bakker a majonézre. :P
- Not availableRosé kacsamell, sült diós paszternák, karamellizált hagyma, barnamártás
- Palota vega tál 1 főre7 350 Ft
- Tejfölös uborkasaláta1 450 Ft
- Túrógombóc vajas keksz morzsában áfonyás-eperragu, tejfölhab3 150 Ft
Richárd
1 week ago
Csontleves csiga tésztával, csiga tészta nélkül. Egyébként okés a kaja :)
- Not availableCordon bleu (sertés), hasábburgonya
Edina
9 months ago
Nagyon ízletes, jó ár/érték arány!
- Burgonyapüré1 250 Ft
István
10 months ago
Most is minden nagyon jó volt.
Csaba
11 months ago
a mai rántott hús egészen kivételesen jó ízű és állagú volt, bár minden nap lehetne ilyen. A húsleves is kellően fűszeresre sikerült. Gratulálok a mai szakács(ok)nak!
Soma
11 months ago
Minden nadon Fincsa volt! Kosziii
István
11 months ago
Minden remek volt. A sült pisztrángról már tudtam, hogy nagyon jól készítik, de most marhagulyást is kértem krumpligombóccal, nagyon tartalmas, ízletes, és az adag méretes. A császárnorzsa is finom.
- Négysajt-krémleves, friss cipó, hagyma chips3 450 Ft
- Császármorzsa, nagyi sárgabarack lekvárja2 850 Ft
Sámuél
11 months ago
Csodásak az érelek. Jó nagy adag.
- Palota vega tál 1 főre7 350 Ft
- Csónakburgonya1 350 Ft
Kinga
1 year ago
.
- Palota vega tál 1 főre7 350 Ft
- Kovászos uborka1 250 Ft
- Csoki láva, vaníliafagylalt, erdei gyümölcsragu3 050 Ft
Katalin
5 months ago
elsózták, de már értékeltem tegnap, még hányszor kell ?
- Négysajt-krémleves, friss cipó, hagyma chips3 450 Ft
Katalin
8 months ago
a csülök és a saláta nagyon finom volt, kár, hogy megint tocsogott a zsirban.
- Not availableCsülök krémmel töltött rántott sertésborda
Katalin
9 months ago
A csülök nagyon finom volt. A parázsburgonya megint tocsogott a zsiradékban. A csalamádé izetlen volt. Viszont a csülök finomsága felülirta a másik két hibát.
- Not availableCsülök krémmel töltött rántott sertésborda
Katalin
10 months ago
Kár, hogy a parázs-burgonya tucsogott a zsirban
- Hátszín steak, sült diós paszternák, karamellizált hagyma, zöldbors mártás7 190 Ft
Beáta
11 months ago
Az adag mérete lehetett volna nagyobb...
- Not availableRosé kacsamell, sült diós paszternák, karamellizált hagyma, barnamártás
Zsanett
11 months ago
A leirasban a leaves melle csicseriborso es grillezett citrom is jart volna, egyiket sem kaptam. A hús is nagyon kevés volt a levesben sajnos. Amúgy finom volt…Kupon kompenzációt kaptunk.
- Tárkonyos borjúraguleves3 850 Ft
- Túrógombóc vajas keksz morzsában áfonyás-eperragu, tejfölhab3 150 Ft
Dániel
7 months ago
A sertésborda a kiírás szerint tartalmaz kötetet. Nem volt hozzá semmi.
- Not availableCsülök pékné módra, bajor káposzta
Csaba
2 weeks ago
a hús panírja túl lett sütve, több helyen már inkább feketés árnyalatú volt.
- Not availableTyúkhúsleves, csigatészta
Dóra
1 year ago
Brassóit rendeltem. Hasábot, sült csirke husi darabokat és a tetején egy hagyma adagot kaptam. Semmi köze nem volt a Brassóihoz
Csaba
4 months ago
A hús minősége messze elmaradt a szokásostól, rágós volt, a panír pedig levegős, érintésre darabokban vált le a húsról.