rider-banner-icon
     
  • Pizza
  • International
  • SZEP Card
  • Menu of the Day

Palotagyöngye Kertvendéglő

Delivery
Rating 4.7 out of 5 stars, 1000+ reviews
Fő út 10
Zoltán10/06/2026A legfinomabb sztrapacska, melyet valaha ettem!
Beatrix06/06/2026Nagyon finom, kiadós adagok. Nagyon elégedettek voltunk.
Orsolya04/06/2026minden nagyon finom :)
Cintia02/06/2026Friss és finom volt a rendelésem, ráadásul pikk-pakk ittvolt :)
István08/05/2026A konfitált hús sült krumplival kiváló, minden ropogós, ízletes, és az adag jókora. Az étel 73 deka volt, amiből 28 deka a hús.
Sámuél06/02/2026nagyon finom volt és teljes értékű 🤗
Gabriella20/01/2026Jók az ízek. :)
Péter20/12/2025Baconos mustáros flekken brutál finom volt.
Csaba02/12/2025a sárgaborsó leves nagyon finom volt. Jó lenne gyakrabban is.
Edina06/10/2025Menüt rendeltem, és ismét minden nagyon ízletes. Még a köretnek adott natúr rizs is finom! :)
Gábor05/10/2025Nagyon finom volt! Nem is tudom, mikor ettem utoljára ilyen jó sztrapacskát. Ráadásul embernek való, korrekt nagy adag. Köszönöm!
Kinga30/10/2025Khm..a világbajnok csoki lávához másodszor kaptam vanília fagyi helyett majonézt :( Javasolnám, hogy egy nagy "V" betűt írjatok már rá a kupacra, és egy nagy "M"-et bakker a majonézre. :P
Richárd09/06/2026Csontleves csiga tésztával, csiga tészta nélkül. Egyébként okés a kaja :)
Edina05/09/2025Nagyon ízletes, jó ár/érték arány!
István01/08/2025Most is minden nagyon jó volt.
Csaba17/07/2025a mai rántott hús egészen kivételesen jó ízű és állagú volt, bár minden nap lehetne ilyen. A húsleves is kellően fűszeresre sikerült. Gratulálok a mai szakács(ok)nak!
Soma15/07/2025Minden nadon Fincsa volt! Kosziii
István12/07/2025Minden remek volt. A sült pisztrángról már tudtam, hogy nagyon jól készítik, de most marhagulyást is kértem krumpligombóccal, nagyon tartalmas, ízletes, és az adag méretes. A császárnorzsa is finom.
Sámuél02/07/2025Csodásak az érelek. Jó nagy adag.
Kinga24/06/2025.
Katalin31/12/2025elsózták, de már értékeltem tegnap, még hányszor kell ?
Katalin02/10/2025a csülök és a saláta nagyon finom volt, kár, hogy megint tocsogott a zsirban.
Katalin31/08/2025A csülök nagyon finom volt. A parázsburgonya megint tocsogott a zsiradékban. A csalamádé izetlen volt. Viszont a csülök finomsága felülirta a másik két hibát.
Katalin24/08/2025Kár, hogy a parázs-burgonya tucsogott a zsirban
Beáta10/07/2025Az adag mérete lehetett volna nagyobb...
Zsanett03/07/2025A leirasban a leaves melle csicseriborso es grillezett citrom is jart volna, egyiket sem kaptam. A hús is nagyon kevés volt a levesben sajnos. Amúgy finom volt…Kupon kompenzációt kaptunk.
Dániel28/10/2025A sertésborda a kiírás szerint tartalmaz kötetet. Nem volt hozzá semmi.
Csaba05/06/2026a hús panírja túl lett sütve, több helyen már inkább feketés árnyalatú volt.
Dóra26/06/2025Brassóit rendeltem. Hasábot, sült csirke husi darabokat és a tetején egy hagyma adagot kaptam. Semmi köze nem volt a Brassóihoz
Csaba29/01/2026A hús minősége messze elmaradt a szokásostól, rágós volt, a panír pedig levegős, érintésre darabokban vált le a húsról.
Tuesday,Wednesday,Thursday11:0019:45
Friday11:0021:45
Saturday11:3021:45
Sunday11:3019:45

Delivery service provider

foodora rider

Food service provider

Legal Name: Palotagyöngye Kert Kft

Company Number: 01 09 451339

Address: Fő út 10

Telephone Number: +36304732943

Email: info@palotagyongye.hu