rider-banner-icon
     
  • Desszertek
  • Magyaros
  • Levesek
  • Grill
  • Európai

Panírbetyárok

Kiszállítás
4.6 csillagos értékelés 5 csillagból, 3000+ darab értékelés
Jókai utca 20
Gábor2026. 06. 08.Többször rendeltünk már innen, mindig nagyon finomak az ételek.
Andrea2026. 06. 07.Ez aztàn szuper volt ! Köszönjük szépen!!!
Kata2026. 04. 29.Isteni finom volt a husileves,meg a többi is😊
Schmalcz2026. 04. 12.Great
Andrásné2026. 04. 05.minden finom volt
Kinga2025. 07. 27.Kicsit lassan kaptuk meg az etelt, de cserebe tenyleg nagyon finom, hazias levest ehettunk.
Boglárka2025. 08. 15.Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm
Zita2025. 08. 11.a töltött husik szuperek! a petrezselymes buri mindig jó szokott lenni, de tegnap valójában főtt krumpli volt petrezselyem fűszerrel megszórva, még össze sem volt keverve :(
Csenge2025. 07. 11.Tökéletes mint mindig! Köszi:)
Máté2026. 02. 23.Nem eléggé tüzes, de finom! Ezen kívül lehetne jóval kevesebb sajt benne és az is termelői, lehetőleg füstölt!
David2025. 11. 25.A rántott sajt mérete kisebb lett.
patriczia2025. 07. 29.Teljfölös uborka salata helyett simát kaptam.
Tamás2025. 07. 16.Finom volt, de jéghideg és ez azért volt kellemetlen, mert azért rendeltem, mert költözés miatt nem voltak még eszközeim a melegítésre
Ren2025. 11. 08.Tegnap este rendeltem.Sajnos a kijevi nem érkezett meg, helyette sima rántott húst kaptunk sajttal megszórva. A cézár salàtában a csirke nem volt frissen sütve. Ezt leszámítva minden melegen érkezett.
Sylvia2025. 12. 08.Nem izlet az étel.
Erika2025. 11. 10.kijevi helyett 1 szelet rántott húst kaptam sajttal.Uborka Saláta se valami friss . krumplipüré jó adag.
Lili2026. 06. 19.A panír nyers volt és túl vastag.
Tárnoki2026. 06. 15.Sajttal, sonkával töltött csirkemell rántva 5000.ért baba adag, papirra kloffolva
Róbert2026. 06. 13.Sokkal tovább tartott az étteremnek elkészíteni a rendelésem mint ahogy előrejelezte az app
Dávid2025. 07. 03.Amikor felnyitottuk a rendelést és megláttuk az adagot, felnevettünk. A majonézes kukorica nagyon finom.
Rudolf2026. 05. 01.Papírvékonyra klopfolt husi sok pénzért.
Ferenc2026. 05. 18.Laktóz mentesen kértem a mátrait… erre csak a húst kaptam meg…
Daniel2025. 08. 29.Portion size was poor for this amount of money, I would expect more food. The taste it self was fine.
Mirabella2026. 04. 03.Meg van savanyodva a krumplipure:(
Dóra2026. 03. 05.Nem tudom, milyen kátrányszerű fekete szószt raktak a palacsintába, de nem mogyorókrém volt. Ráadásul merhetetlen halszagú volt az egész étel (rántott sajt és palacsinta). 2 napos ételmérgezést kaptam
Bence2026. 01. 05.Nem azt kaptam amit rendeltem!
Róbert2025. 08. 27.Nyers a hús, egy csalódás.
ROBERT2025. 08. 10.a palacsinta kiszáradt ehetetlen
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday11:0021:45
Saturday,Sunday11:0021:30

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: ÉTELGURU Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 13 09 217840

Székhely: Margita utca 81

Telefonszám: +3613120557

Email: etelguru.kft@gmail.com