- SZÉP kártyás fizetés
Biga Pizza Budapest
Biga Pizza Budapest Értékelések
Lanczinger
1 hete
finom
- Tartufo E Fico (vega)5 450 Ft
- Mango E Miele5 450 Ft
- Mystic Garden alma-kardamom1 490 Ft
Lanczinger
1 hete
az egyik legfinomabb pizza, amit valaha ettem, jól elkészítve, jó alapanyagokból. az inferno kicsit erős volt, a tartufo e fico viszont 10 pontos
- Tartufo E Fico (vega)5 450 Ft
- Orientale Inferno5 450 Ft
- Pesti Cola1 490 Ft
- Pesti Soda1 490 Ft
Kristóf
1 hete
A legjobb hely a vilagon
- Mango E Miele5 450 Ft
- Pesti Soda1 490 Ft
Ákos
4 hete
Nagyon szépek,és nagyon finomak is🥹
Laura
1 hónapja
Nagyon finom olasz vékonytésztás pizza! A mangós mézeset kóstoltam, a ricotta isteni rajta viszont a mangó szósz helyett szerintem jobban illene hozzá narancslekvár.
- Mango E Miele5 450 Ft
Orsolya
2 hónapja
eletem legfinomabb pizzaja, mikor kiert meg meleg volt, es zsenialis az izek kombinacioja😍😍😍😍
- Cotto Classico4 650 Ft
- Trio di sapori6 950 Ft
Ghariban
5 hónapja
jo volt am
- Trio di sapori6 950 Ft
Machalik
6 hónapja
Hamar jött, nagyon finom volt, korrekt àr!
Krisztián
6 hónapja
imádtam!
- Trio di sapori6 950 Ft
Orsolya
6 hónapja
Nagyon finom volt imadom! Elmentem kesobbre is! Imaaaadom
- Trio di sapori6 950 Ft
Tamás
9 hónapja
Nagyon finom a pizza, egy kis fokhagymaolajat el tudnék még képzelni.
- Not availableCotto pizza 1+1
Bíró
7 hónapja
Igazi nápolyi pizza, isteni!
- Diavola4 750 Ft
krisztian
8 hónapja
👍👍👍👍👍
- Cotto Classico4 650 Ft
Tamás
9 hónapja
Rendkívül jól sikerült pizza, nagyon ízlett!
- Not availableCotto pizza 1+1
Krisztián
9 hónapja
Nagyon finom volt mindkettő pizza! Gratula!
- Mango E Miele5 450 Ft
- Orientale Inferno5 450 Ft
Mária
10 hónapja
Finom volt a margherita pizza.Tudom ajánlani. A pesti cola sajnos nekem nem jött be, de mystic garden málna-rózsa nagyon finom volt.
- Margherita (vega)3 950 Ft
- Mystic Garden málna-rózsa1 490 Ft
Németh
1 year ago
Nem emlékszem mikor ettem ilyen jó Margheritat. Egy tényleg jó tészta és finom sajt. Érdemes rendeli tőlük. Ezúton is köszönöm!
- Margherita (vega)3 950 Ft
J
5 hónapja
The 3 pizzas I chose for the tasting were all good and tasty, but I am very mad about the size of the tiramisu!! For ~2000 Ft, the size is not acceptable.. 1/4 of the small dessert box, really?
- Pesti Cola1 490 Ft
- Trio di sapori6 950 Ft
András
3 hónapja
Finom nagyon, de jéghideg a pizza..
- Birra Moretti1 350 Ft
Zoltán
4 hónapja
ízre mind finom volt, de nagyon kicsik a pizzák, és cserébe drágábbak mint egy egész.
- Trio di sapori6 950 Ft
Tamás
7 hónapja
Korábban nagyobb volt az íze még mindig jó.
- Cotto Classico4 650 Ft
Eszti
1 hete
Nagyon jól nézett ki, viszont égett volt az egésznek az alja és ez elvette a finom ízeket így. Ha nem lett volna megégetve akkor tökéletes olasz pizza lett volna. Így sajnos drágának is találtam.
Péter
1 hónapja
Voltak finom reszek de a legtobb valamiert edes volt 🤨🤨🤨🤨
Vlad
2 hónapja
One of the 3 mini-pizzas was wrong. Flavour-wise, extremely average. The tiramisu was tiny and underwhelming.
Csenge
3 hónapja
Édes a szósz
Bene
6 hónapja
topping were bad
Iván
7 hónapja
A pizza tésztája nagyon finom. A tiramisu is finom, de a mérete mindössze 4x4x4 cm. Négy falat tiramisuért 1950 forintot kérni, felháborító.
- Margherita (vega)3 950 Ft
Miklos
7 hónapja
Kedves Biga Csapat! Remélem, hogy a 3 cm átmérőjű (4 falatnyi) tiramisu egy rossz vicc volt 2000 Ft-ért.
- Orientale Inferno5 450 Ft
Szonja
7 hónapja
Gyönyörúek voltak a termkek, azonban ízviláguk furcsa volt. Minden cukros volt.
Sándor
9 hónapja
sajnos túlságosan égett volt az egyik pizza

