rider-banner-icon
     
  • Amerikai
  • Hamburgerek
  • Csak foodorán
  • SZÉP kártyás fizetés

Simon's Burger - Szeged

Kiszállítás
4.5 csillagos értékelés 5 csillagból, 1000+ darab értékelés
Londoni körút 3
Csaba2026. 06. 20.Mindig finom!
Mária2026. 06. 17.finom volt
Roland2026. 06. 05.Emlékszem még a legelső rendelésemre még kB 2 éve és ez évszázadokkal jobb volt. Még fogok rendelni. Köszönöm szépen a kellemes csalódást. Perfekt volt minden.
Péter2026. 05. 03.jo volt az 1+1 ajanlat
Péter2026. 05. 03.jo volt az 1+1 ajanlat
Péter2026. 05. 03.jo volt az 1+1 ajanlat
Ágota2026. 04. 24.Igazi húspogácsa, egyszerűen nagyszerű burger
Tibor2026. 04. 20.Igényes, gyors elkészítés, segítőkészek voltak helyben.
Edward2026. 04. 13.Gyors szállitás, jó kaja!;) Koszi
Attila2026. 03. 13.Nagyon jó a hambi, 5 csillagos :)
Csaba2026. 06. 04.The French fries did not arrive as promised in the package
György2025. 10. 30.Ha imádod a húst, akkor elégedett leszel. Nincs nagy választék, de amit kiadnak az perfekt. Kellemesen csalódtam, fogok máskor is rendelni.
Attila2026. 06. 12.3 csontdarabot találtam a burgerben
Szente2025. 10. 15.💯👌
Csongor2025. 08. 04.Tökéletes mint mindig❤️
Gabriella2025. 07. 31.A hambi szuper viszont a krumpli sós volt de az állaga szuper
Zsolt2025. 07. 19.Bomba!
Pèter2025. 07. 12.Kedvenc burgerem Szegeden.
Nóra2025. 07. 11.Finom volt minden de még arra is figyeltek hogy jó név legyen az üdítőn❤️ mosolyt csaltak vele az arcomra nagyon kedvesek es figyelmesek ❤️❤️❤️❤️
Dózsa2025. 07. 10.Első rendelésem. Nagyon finom a sajtburger, érződik a húson hogy nem fagyasztott. A sült krumplik világbajnokok, a sima és a sajtos is.
Attila2025. 06. 29.brutalitás
Attila2025. 06. 26.brutalist
Kovács2025. 11. 14.Finom volt a burger, -1 csillag azért járt mert kimaradt a második husi a második oklahoma burgerből. :(
Viktoria2025. 10. 20.az ajándék 2 kólából csak 1et kaptunk. a burger finom.
Imre2025. 09. 28.Finom volt, de sajnos az adag nem egy felnőttre van méretezve...
Krisztián2026. 04. 22.ízletes de olcsóbb áron is ettem már ilyen minőségűt.
György2025. 12. 28.10/5 hamburgerek, akik szeretik az alap hambikat azok szeretni fogják, akik szeretik az ízesebb élettel telibb ételt azok nem ezt fogják választani.
Igor2025. 10. 04.one cola was missing from my order
Gergő2025. 08. 19.Finom, de a hamburger mérete vicc 7500-ért!
Tímea2025. 07. 10.Átlagos ízek, nem maradandó. Közép színvonalú.Nincs rossz íze, de nem is emelkedik ki.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday11:0020:00
Sunday11:0018:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Simon's Burger SZEG Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 428994

Székhely: Vitkovics Mihály utca 8

Telefonszám: +36702408272

Email: info@simonsburger.hu