- Pizza
- Vegán
- Hamburgerek
- Magyaros
- Nemzetközi
Mindenmentes Bistro
Mindenmentes Bistro Értékelések
Odett
Yesterday
Nagyon finom volt és a kis adag is pont elég volt! Köszönöm! ☺️
Eszter
4 hónapja
Finom volt a menü
Szabó
5 hónapja
4 sajtos pizzát is felvehetnétek a listába :) Megkóstolnánk ezen a tésztán...
- Pizza Cotto e Funghi4 990 Ft
Szilvia
8 hónapja
Szupergyors
Evelin
11 hónapja
Nagyon finom ízletes volt a pizza! 😊
Judit
5 hónapja
Vegyesek a tapasztalataink. Vékonyak a levesek a menüben, de ízletesek, bár nem kiadósak. A két fogás együtt elég, de olykor valami lemarad, vagy esetünkben ma a hal kicsit(nagyon) sok citromot kapot.
Judit
5 hónapja
Nem kaptuk meg a savanyúságot a menühőz. Az étel amúgy ehető, nincs túlfűszerezve, de a bacon elég sületlen a levesben.
Krisztina
2 hónapja
Kisadag inkább gyerek adag
- Not availablePalacsinta (2 db) - 1+1
Kata
9 hónapja
Finom volt, de sajnos az ár-érték arányt nézve nagyon nagyon kis adag volt..:(
André
3 hónapja
fél fogra nem elég
Tünde
7 hónapja
iszonyú drága, azért amit nyújt
Luca
3 hete
Szörnyű a meggymártás, nyomokban tartalmaz mártást és prézlit, nincs is lepirítva, csirkemell ehetetlen.
bognarstefania0@gmail.com
8 hónapja
Eláztatta a krumplipüré a húst. Salátának furcsa szaga volt.
Tímea
4 hónapja
Roston csirke helyett, rántott csirke...
Réka
5 hónapja
Nem ezt a pizzát rendeltük, gomba volt rajta, de a leírásában gomba nem szerepelt. Paradicsom, fiordilatte, bazsalikom, parmezán, olasz főtt sonka

