- Desszertek
- Török
- Közel-keleti
- Görög
- Magyaros
Pasa Kebab-Nagymama Konyhája /Sziget u.
Pasa Kebab-Nagymama Konyhája /Sziget u. Értékelések
Tamásné
6 napja
nagyon finom minden,köszönjük
- Erdei gyümölcsleves1 590 Ft
- Gyümölcsrizs1 490 Ft
Tamásné
1 hete
nagyon finom volt minden.
- Borjúhúsos kebab menü4 380 Ft
Tamásné
1 hete
bőséges,nagyon finom volt.
- Somlói galuska1 790 Ft
vzs1975@gmail.com
5 hónapja
Isteni finom
Ákos
7 hónapja
finom volt
- Sonka-kukorica pizza (32cm)3 990 Ft
- Baklawa - Pisztáciás1 390 Ft
Sándor
2 hónapja
Borjúhúsos helyett, csirkés kebap tálat kaptam.
- Csirkehúsos kebab2 990 Ft
- Csirkehúsos dürüm2 990 Ft
- Kebabszósz390 Ft
Cseke
11 hónapja
Gyors friss finom.
- Borjúhúsos kebab2 990 Ft
- Csirkehúsos kebab tál3 890 Ft
Tamás
11 hónapja
Kebab tálat rendeltem, kebabot kaptam pitában. Glutén érzékenység miatt nem rendelek pitában. Legközelebb kérem jobban odafigyelni!
Edina
8 hónapja
tartarmartas helyett tejfölt kaptunk 😵💫
Petrovics
1 year ago
Az étel remeke volt de ha valami nem áll rendelkezésre hamarabb ki kellene venni a tételből, nem amikor megrendeltem mert így kicsit fusztráló, nem tudom élvezni együtt az ételeket amit megrendeltem.
- Hagymakarika (8db)1 390 Ft
- Csirke nuggets (8db)1 990 Ft
- Erdei gyümölcsleves1 590 Ft
Péter
3 hete
Nem raktak szószot a gyrosba
VIVIEN
3 hete
nem kaptam meg a menüt amit rendeltem
Péter
8 hónapja
A pluszba rendelt sültkrumplik lemaradtak.
- Csirkehúsos kebab2 990 Ft
- Vegyes húsos kebab2 990 Ft
- Borjúhúsos dürüm2 990 Ft
- 4 db-os Snack Menü1 490 Ft
Kata
4 hete
Az étterem törölte a rendelésem felét és nem tájékoztatott róla, nem hívott fel, hogy felajánljon helyette mást hasonló értékben.
Szabolcs
9 hónapja
Az egyik kebabot 25 a masikat 15 alappal kertem. A zoldseg mennyiseg valtozott a hus nem
Krisztián
1 hónapja
Nincs evoeszkoz mind a ketto chilis
Dávid
10 hónapja
Nem XL-es sült krumplit kaptam. El volt égetve a kebab alja
Zoltánné
10 hónapja
Kedves Pasa Kebab-Nagymama Konyhája! A húslevesük kritikán aluli volt. Hypó ízű, állott. Olyan, mintha tényleg a nagymama főzte volna, aki évek óta már nincs köztünk.
- Borjúhúsos kebab tál3 890 Ft
- Sült tejberizs - erdei gyümölcsös1 190 Ft
Kornél
5 hónapja
ami nem elerhető, azt miért lehet rendelni? semmi kompenzáció nincs, vagy lehetőség mást választani áfás szamlat kértem, nem kaptam
Dorina
6 hónapja
Sziasztok! Alapjáraton szeretm amiket főztök, mindig finomak. Egyszer-kétszer nem baj ha benézitek oké.... De.... ki nem állhatom a krokettet, pont azért kértem a rakott karfiolt...
Anna
7 hónapja
Hasmenést okozott.
Laura
7 hónapja
hagymakarika helyett csirkefalatkát kaptunk ès csipőset tettek a kebab tálakra kèrès nèlkül.
Наталья
10 hónapja
miért nincs szósz?
Anna
11 hónapja
A piták lemaradtak, ezáltal csak a rendelés fele jött meg, ráadásul 5 marék sótlan krumplihoz volt fél marék hús, barnult saláta , és egy csepp szósz. Ez volt közel 10.000 ft. Jó étvágyat!�
Réka
11 hónapja
rossz menüt kaptam..
Bianka
11 hónapja
A milanoi sertes bordarol lemaradt a ranott hus
- Rántott tengeri halfilé tartármártással3 490 Ft
- Not availableMogyorókrémes óriás palacsinta (35cm)
Bernadett
11 hónapja
Nem kaptam meg a paradicsom levest

