- Desszertek
- SZÉP kártyás fizetés
Fodor Cukrászat
Fodor Cukrászat Értékelések
Ilona
4 hete
Nagyon szuper hogy lehet fagyit is rendelni.
Ida
8 hónapja
Friss, finom, ajánlom!
Ida
8 hónapja
A névhez méltóan nagyon finomak a süteményeik és frissek is.
Lászlóné
9 hónapja
Nagyon friss és finom volt mindegyik fajta tortaszelet! Biztos rendelek még innen. Köszönöm!❤️
Ida
3 hónapja
Mindig finomak, frissek a sütemények. Ma valamiért túlzottan édesek voltak.
Angelika
10 hónapja
Sziasztok kérem a pénzem visszautalását mivel egyik süti meg sem jött a másikat pedig módosították olyanra amit nem tudunk hogy megehetünk e allergia miatt

