- Pizza
- Gyorsétterem
- SZÉP kártyás fizetés
Pizza Hut Kecskemét Malom
Pizza Hut Kecskemét Malom Értékelések
Henrietta
4 hete
Ez lesz a kedvencem. Isteni finom.
- KOREAI PIZZA6 195 Ft
Júlia
8 hónapja
Minden rendben volt.
Júlia
9 hónapja
Az egyik kedvenc pizzánk. Aki a vékony tésztásat keres, az szeretni fogja. :)
- 2X KÖZEPES PIZZA6 195 Ft
Jade
9 hónapja
The cooks were very kind. They left me a note explaining that they didn't have the dough I ordered and instead sent me something extra.
- SOKSAJTOS5 495 Ft
Bálint
2 hónapja
Nem kaptam szószt pedig kértem
- OLASZKOLBÁSZOS3 995 Ft
Piroska
10 hónapja
Imádom, eddig egyszer sem csalódtam bennük! Szépen korrigálnak ha bármi gond adódik ♥️ Isteni a pizzájuk! ♥️
- 3X KÖZEPES PIZZA8 595 Ft
István
5 hónapja
Vastag tésztájú pizza helyett vékony...
Sándor
6 hónapja
A mozzarella sajt ismét nem volt a pizzán!
Sándor
6 hónapja
mozzarella sajt semmi nem volt most sem a pizzán
- SZÓSZ SZETT (3 DB VÁLASZTHATÓ)595 Ft
- Sonkás-Csirkés5 995 Ft
Benjámin
8 hónapja
sajtszósz helyett még egy fokhagyma szószt kaptam
- FOKHAGYMÁS MAJONÉZ275 Ft
Ákos
4 hónapja
az 5 darab nuggets csak 4 lett
Martin
5 hónapja
Kivolt hűlve minden
MB
7 hónapja
It was Cold
István
1 hónapja
A csirkeszárny nem volt megpuhulva. A kettő választható szószból egy érkezett meg, de az sem az volt amit kértem. A hozzá járó ropogósok szottyadtak voltak, mindkettő .
Attila
4 hónapja
Nagyon rossz ez a pizza száraz alig van rajta feltét szerintem túl is van sütve…
Kitti
4 hónapja
hol a 9 szelet sonkástekercs?
Béla
5 hónapja
Következőnek a szószt ne a pizza alá tegyék be mert nem túl higiénikus és a meleg szósz se annyira fincsi :)
Zoltán
6 hónapja
Hiányos a rendelés. Telefont nem veszik fel.
Lili
6 hónapja
Már másodjára hagyják le a szószt amit rendelek. Nem fölöslegesen akarok pénzt fizetni azért amit nem kapok meg.
Bálint
6 hónapja
Nem érkezett meg a cheesy bites snack!
Imre
8 hónapja
Kaptam egy terméket de nem azt amit rendeltem telefont nem veszik fel ügyfélszolgálat majd elbirálja…persze nem dràgább olcsobb ami eljutott hozzám…igy pènzt is buktam

