rider-banner-icon
     
  • Amerikai
  • Hamburgerek
  • Gyorsétterem
  • SZÉP kártyás fizetés

McDonald's - Gyáli út

Kiszállítás
4.4 csillagos értékelés 5 csillagból, 5000+ darab értékelés
Gyáli út 46-48
Nóra2026. 04. 13.Végre még friss volt a kaja
Sándor2026. 05. 16.a krumpli elég szottyadt volt
Dóra2025. 09. 06.Danke jóvolt.
Norbert2026. 03. 13.néha lemaradnak termékek.
Emese2025. 07. 24.Végre friss volt a sajtburesz es a krumpli! Szepen volt osszerakva a happy meal is! Nemtudom ki csinalta de kosziii! 🫶🏻👋🏻
Tímea2026. 02. 18.a krumpli es a nuggets sem volt ropogos sajnos, a burger viszont nagyon finom volt!
Ágnes2026. 05. 31.Hiányzó tétel már megint!
Ágnes2026. 05. 27.Lemaradt az egyik fagyi
Iryna2025. 09. 14.they didn't put the napkins down
Balázs2025. 08. 20.Sajnos nem lehet jég nélkül kérni az italokat. Pedig a McDonalds terminálokon már lehet.
Bernadett2026. 01. 10.spriteot kertem, fantat kaptam.
Zsuzsanna2025. 12. 01.nagyjából 2 éve nem volt olyan, hogy mindent megkaptunk volna, amit rendeltünk...
Péter2025. 11. 17.Minden finom volt,de a krumplit alig ha félig töltötték meg.Képem is van róla.
Krisztina2025. 11. 17.A megrendelt Sprite helyett sima szóda vizet kaptunk
Dominik2026. 05. 25.missing cole zero
Roland2025. 08. 16.Lemaradt az üdítő a Big Mac menüből
Dalma2025. 07. 12.Gyorsak voltak, de sajnos a rendelések egy része lemaradt.
Anita2026. 01. 11.Felháborító hogy ennyi pénzért -Cézár saláta sült csirkemell szelettel nevetségesen kb egy falat hús az egész…😡😡😡
Laszlo2026. 01. 01.I know it is first day of the year, but it was hard and cold. no salt on fries, bbq buger is dried and cold.lowest quality tonprice ratio ever, the shake and coke were ok only from the whole order.
Jazmin2025. 11. 04.Elolvadtak a fagyik
Tünde2026. 06. 20.A fele kólám a zacskó alján úszott, az ebédmenüből csak a lényeg, a BigMac maradt le. Oda kellene figyelni, mert ez nem az első!
Szabolcs2026. 06. 17.All food are wet couse the cokes are leaking. Not included the mcfarm. Its the worst experience.
Eszter2026. 06. 16.Nem azt a szendvicset kaptuk, amit rendeltünk
Míra2026. 06. 15.Big Mac ebédmenüt rendeltem és a BigMac-et kifelejtették belőle, csak a nuggets és a kóla valamint a krumpli érkezett meg. Nevetséges, benne van a nevében és azt nem rakják bele.
Csilla2026. 06. 14.ma sem sikerült teljesíteni maradéktalanul a megrendelést... az egyetlen étterem, ahol minden rendelésnél hiányzil valami a csomagból.😡
Dóri2026. 06. 06.Ne haragudjatok de az italt és az ételt mióta célszerű össze csomagolni? Úszott a kólában a rendelesem !!!!
Márton2025. 10. 02.Szalvéta és szívószál nélkül kaptam meg a rendelésem, mint utólag kiderült, még egy szendviccsel is rövidebb volt a kifizetettnél. Már bánom hogy jattoltam.
Erzsebet2026. 05. 09.Nem tejesúlt rendesen a rendelésem! Mivel heppymeal menüt rendeltem és úgy rendeltem hogy csak sajt legyen benne!!! De volt benne hagyma!!!!és sajt????? sehol!!!!
Zoltán2026. 04. 23.Odaadtad a kajámat egy ismeretlennek te fasszopó
Pavelka2026. 04. 15.Udv. A m&m mcflurry lemaradt a rendelesbol.. 🤨🤨
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday08:0022:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Progress Étteremhálózat Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 078924

Székhely: Soroksári út 1/B.

Telefonszám:

Email: 0042@hu.mcd.com