- Amerikai
- Italok
- Kávé
- SZÉP kártyás fizetés
- Reggeli & Kávé
Starbucks | Kolosy
Starbucks | Kolosy Értékelések
Evelin
8 hónapja
Sziasztok! Szeretném ezúton is megköszönni a kollégáknak a segítségét és rugalmasságát! Bár elszúrtam a rendelésemet, de ráfizetés vagy problémázás nélkül segítettek nekem és megoldották a hibámat.:)
- Iced Caffe Latte1 540 Ft
Tímea
9 hónapja
lemaradt a szívószál, igy kicsit nehéz meginni, de megoldom
- Not availableJava Chip Frappuccino®
Tamas
9 hónapja
Egy szívószál menő lett volna hozzá, de no big deal…
- Iced Mocha1 840 Ft
Kristóf
6 hónapja
ezúttal a kávé nem nyűgözött le
Fanni
9 hónapja
Az egyik kávé olyan pohárban érkezett, aminek az alja nem lapos volt, tehát nem hogy a zacskóban mozgott össze-vissza, de még az asztalon se áll még normálisan.
Nagy
6 hónapja
nem azt kaptam, amit kértem!
Ádám
7 hónapja
Brownie helyett karamellás sütit kaptam.
- Almás pite1 890 Ft
- Viwa Cranberry (0,6l)1 190 Ft
Hanna
1 hete
Mire megérkezett a kávém a fele ki volt borulva a papírzacskóba
- Keksz fehércsokoládé darabokkal1 390 Ft
Olivér
11 hónapja
Sajnos cold brew jött a cold brew latte helyett :(
- Not availableTojásos, baconös croissant
Sára
8 hónapja
Nem csomagolják be rendesen és mindig kiborul
Maria
8 hónapja
Teljesen ki volt száradva és rágós volt a croason. A fahéjas tekercs pedig beton a fogam majdnem leesett azt hittem friss termékeket kaphatok nem tegnapit
Stivan
9 hónapja
Didn’t deliver staws. How do you consume these drinks without one?
Tímea
2 hete
Nem kaptam meg
Dorottya
10 hónapja
Fa villat nem kaptam se cukrot
Georgina
3 hónapja
Ma rendeltem,tortillat grillezett csirkével,spenótos fetás böreket először és utoljára, hatalmas csalódás,hideg és nyers volt a tésztája mindkettőnek.
- Not availableTojásos, baconös croissant
Csilla
7 hónapja
A rendeles kifolyva érkezett.
Gergo
9 hónapja
Kiborulva érkezett az ital es ez nem az 1. alkalom.
Laura
9 hónapja
kiomolve erkezett a kavem
Klaudia
10 hónapja
Kettő schiacciatta caprese-t rendeltem, annyit is fizettem, de csak egyet kaptunk meg
Tímea
11 hónapja
mint a sütemény, mint a kv a feje tetején érkezett hozzám, így a sütemény tetejénel egy része a dobozhoz tapadt, a hab( ha egyáltalán volt rajta) teljesen megsemmisült, a szívószál szét ázott
Barbara
11 hónapja
Nem kaptam meg a csirkés pesztós schiacciatát
Mercédesz
10 hónapja
Megint lemaradt egy termék és a blokk is!
- Caramel Cream Frappuccino®2 100 Ft
- Iced White Mocha1 840 Ft
Rebeka
1 year ago
Nem az első alkalom hogy nem azt kapom amit kerek nem eri meg innen rendelni

