- Olasz
- Vegetariánus
- Vegán
- Magyaros
- Levesek
Roy Cafe
Roy Cafe Értékelések
Enikö
1 hónapja
Minden rendben volt
- Állandó menü 13 700 Ft
- Állandó menü 43 700 Ft
Dávid
3 hónapja
Nagyon jó!
- Állandó menü 23 700 Ft
Robert
9 hónapja
ezt a szakàcsot tartsàtok meg. jól csinàlja a levest is. nem turmixol le mindent. jo volt minden. patika. a masik szakàcsnak mondjátok meg hogy ő is jó, de a gyumolcslevesben legyen egész gyümi 😄😘
- Állandó menü 13 700 Ft
Gergely
2 hónapja
Nagyon kedvesek voltak adtak evőeszközt nem szoktam véleményt írni, de a leves nagyon édes volt emiatt nem tudtam megenni máskor kevesebb cukrot rakjanak bele. A többi étel rendben volt. Köszönöm :)))
Alexandra
3 hónapja
A menühöz járó mártást nem kaptam meg
Ivett
4 hónapja
A levesnek sajnos konkrétan szaga volt, ennek ellenére adtam egy kanálnyi esélyt neki, nem lett jobb a benyomásom. Hogy nem volt friss, az egészen biztos. A második és a desszert rendben volt.
Dávid
8 hónapja
Sajnos jéghideg volt az étel, és biztos nem a 10perces út alatt hűlt ki míg ideért. Ízben nagyon gyenge, a panír szinte nyers volt, a krumpli is kb reggel óta állhat a konyhán.
Daniella
2 hete
Nem volt friss.
Lajos
8 hónapja
Erdei gyumolcsleves helyett zoldseglevest kuldtek, de a 2 adagbol az egyikbe meg teszta sem volt.
Robert
9 hónapja
a gyümileves nem volt az igazi, gondolom màs szakàcs csinàlta. a rizset is túlfőzte, és a hús is nagyon apróka volt.
Dorottya
10 hónapja
az étel finom, de nem kaptam meg a menühöz a savanyúságot :(
- Állandó menü 23 700 Ft
Vivien
6 hónapja
Sokkal kisebb adagot kaptunk mint szoktunk.
Enikö
Yesterday
A leves szinte teljesen kiborult. A szatyorban volt az összes.
- Állandó menü 13 700 Ft
- Állandó menü 23 700 Ft
Tibor
9 hónapja
Se savanyúságnak, se a levesbe ígért zöldségnek se híre, se hamva, csak szét ázott reszelt tészta. A leves egy része a szatyorba folyva. A főfogás könnyen felejthető, és kevés. A sajttorta O.K.
Kitti
9 hónapja
Ilyen rossz huslevest sosem ettem :( a rizs izetlen egyaltalan nem erre szamitottam
Anita
9 hónapja
a rizs szét van főzve, a leves sós. a desszert finom.
Mihaly
9 hónapja
Lemaradt a rántott sajt. Egyre rosszabb a minőség.
Robert
9 hónapja
a fél leves a szatyorban. a màsik fele meg oriàs tejszín darabokkal? mi történik hogy az egyik nap megtudjàtok csinàlni normàlisan a màsik nap meg botràny? költői volt a kérdés.
Brigitta
9 hónapja
A főételt hús nélkül kaptam meg

