rider-banner-icon
     
  • Szendvicsek
  • Amerikai
  • SZÉP kártyás fizetés

CRUNCHY Astoria

Kiszállítás
4.2 csillagos értékelés 5 csillagból, 500+ darab értékelés
Károly körút 1
Gergely2026. 04. 10.Korrekt adagok, jól elkészített ízletes ételek
Jozsef2026. 04. 03.Finom
Adam2026. 02. 15.delicious, but if you order hot chicken, be ready to almost die😂 the most spicy food i've evrer had
William2026. 01. 28.The sandwich was delicious. I love that it's slightly spiced. the fries were very tasty
Bianca2025. 11. 15.One of the best burgers ever, the chicken was thick but perfectly cooked, the bun was my favorite type of bun on a burger, sauces were 10/10 and the fries nice and salty. Need to try more from them
Tímea2026. 06. 05.Mintha összement volna az adag, nem ?
Újváry2025. 08. 25.Minden szuper volt, azt leszámítva, hogy a pluszba rendelt két Blue Cheese szósz lemaradt. :(
Újváry2025. 08. 05.Továbbra is imádom a panír fűszerezését. Nálam olyan simán veritek a KFC-t, hogy arra szavak nincsenek. És a limonádék is nagyon finomak. :)
Újváry2025. 07. 21.Először rendeltem innen, de törzsvendég leszek. Mind a csirkemell csík, mind a csirkeszárny nagyon finom volt. Vaj puha volt hús, a panír fűszerezése pedig telitalálat. Plusz a limonádé is ízlett. :)
Dániel2025. 07. 19.Louisiana tenders are the best!
Gergő2025. 07. 06.Érdemes lenne visszahozni a babos köretet!
Bálint2025. 12. 08.nem kaptam meg a innivalót :(
Kriszti2025. 11. 16.A burgerek jo izuek es nagy adag viszont a tenders rettento keves ennyi penzert :(
Mihael2026. 03. 09.Burned chicken, which was not crunchy. Price/quality is not existent
Henrik2026. 02. 26.Régebben sokkal jobb ízek voltak. Combfilé jó
Bálint2025. 10. 14.Az burger képen nagynak tűnik, de alapvetően kicsike. Ehető, esetleg alkalmanként érdemes lehet venni, de ár/érték arányban van jobb is, a szárnyak is olyan semmilyenek voltak, krumpliból meg alig jut
Helga2025. 10. 08.Az egész adag krumpli kiborult a zacskóba. A burger finom volt.
Zsolt2026. 04. 05.lemaradt a fele ....
Domonkos2026. 04. 01.Kicsi a hús a burgerben
Serena2026. 01. 22.We asked for crunchy mayo and they didn’t deliver it. The burger and jalapeños are good.
Bence2025. 12. 02.Hianyzott a krumplesz :(
Zoltán2025. 11. 16.Szottyadt volt, elazott a panir olyan erzesem volt. 50%on se veszek tobbet, izre egesz jo, de szerintem nekem tulsutott olaj ize is volt. Csirkeszarnyak izre jo viszont nagyon picik teljes aron nem ok
Bence2025. 11. 03.Egy krumplit elfelejtettek, a szendvics nekem nem ízlett, a krumpli finom volt a coleslaw is
Ádám2026. 06. 18.nem kaptam meg a coleslawt
Csicsák2025. 06. 28.Nagyon ecetes a csirkeszarny foleg az alja ahogy lefolyik a szosz
Bence2026. 02. 08.Szósz lemaradt☹️
Pető2026. 01. 18.a krumplit már másodszor hagyják ki belőle.
Milán2026. 01. 04.Nem kaptuk meg a crunchy tenders-t…
Nóra2025. 12. 15.Hianyos volt a rendelesem, a crunchy csirkeszarnyakat nem kaptam meg.
Olivér2025. 11. 19.Régen finom volt, most egy megégett gyalázatot kaptam. Ez szomorúvá tesz.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday11:0021:45

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: We love wings Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 409975

Székhely: Mechwart liget 2

Telefonszám: +36202857462

Email: varga.barbara@crunchy.hu