rider-banner-icon
     
  • Görög
  • Gyros
  • Európai
  • SZÉP kártyás fizetés

Greeky Gyros

Kiszállítás
4.6 csillagos értékelés 5 csillagból, 500+ darab értékelés
Üllői út 243
Tamás2026. 06. 24.Nagyon finom, minden tökéletesen elkészítve. Ilyennek kell lennie egy gyros tálnak.
Boglárka2026. 06. 15.Rizzsel kertem az egyik adagot sajnos az is krumplival érkezett
Vivien2026. 06. 06.Nagyon finom és ízletes gyros!:)
Barbara2026. 05. 10.Életem legfinomabb gyrosza volt!
Törő2026. 04. 14.Nagyon jó a gyros
Zsuzsa2026. 04. 06.imádom
Gábor2026. 01. 03.azon felül hogy a környéken az övéké a legjobb gyors, ráadásul még nagyon jófejek és emberiek. mindig reagálnak a kommentemre, amit a rendelésbe írok. Chuck Norris is idejárna enni, etalon
Márk2026. 03. 14.Életem legjobb gyrosa volt!!!!
Fanni2026. 03. 13.sajnos a gyros tálnál került bele paradicsom annak ellenére, hogy jeleztem annélkül kérem. Viszont az izekben ismét nem csalódtam! Továbbra is ajánlom mindenkinek!
Anna2026. 03. 09.Csak a szokásos nagyon finom, hamar megjön. Eddig még soha nem csalódtam bennük.
Bernadett2026. 01. 08.szuper ügyfélszolgálat, nagyon kedvesek, az étel isteni és nagyon jók a salik is, rendszeresen rendelek, legjobbak!
Gergely2026. 02. 15.Ez valami isteni gyors volt
Orsolya2026. 01. 02.Nagyon finom, laktató volt
Kovacs2025. 12. 29.Zsenialis. Este 11-kor is tokeletesen friss minden.
Mercédesz2025. 12. 27.nagyon finom volt
Roland2025. 12. 21.👌
Viktor2025. 07. 12.Kevés volt a hús!
Ákos2025. 11. 25.Nagyon finom volt. Hús szuper! Nagyon jól volt elkészítve!
Anita2025. 11. 22.Csodálatos! A legjobb!
sandor2025. 11. 01.Nagyon finom 😇👌
Ferenc2025. 08. 06.nagyon finom
Sándor2025. 10. 18.A gyros tál finom volt. A zacskó ki volt szakadva és elvolt borulva a tál
Orsi2025. 10. 07.Ilyen jó gyrost még nem ettem 😋
Edit2025. 10. 03.Nagyon finom a gyros
Marios2025. 09. 27.Again they forgot my drink
Marios2025. 09. 27.Not the first time but regularly they don’t include my drink the courier can confirm
György2025. 09. 23.A legjobb gyros a környéken!
Nora2025. 08. 12.Finom görög gyros és a külön kérésekre is figyelnek.
Nikola2025. 08. 07.Köszi, hogy figyelembe vettétek a kérésem! Nagyon finom! 🥰❤️
András2026. 05. 01.Minden elem finom, a szószok jól vannak ízesítve. Az adag mérete bőséges (nagy tál). A hús kiválóan készült, de nagyon túl van sózva/fűszerezve. A zöldségből 1,5x ennyi kellene.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday11:0020:45

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Gombai Bálint E.V.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 56251948

Székhely: Cukrász utca 6

Telefonszám: +36307224010

Email: markszalkai@gmail.com