- Amerikai
- Hamburgerek
- Saláták
- SZÉP kártyás fizetés
ZING BURGER & Co. | Győr
ZING BURGER & Co. | Győr Értékelések
Martin
8 hónapja
Fantasztikusak voltak a burgerek, a hús jól volt sütve és a kecske sajt is brutál finom ízt adott és meg kell említenem a coleslaw salatát is hogy isteni finom volt!
- Angus Smokey BBQ burger3 790 Ft
- Angus The full extra burger4 090 Ft
- COLESLAW950 Ft
Kaiser
2 hónapja
nagyon finom volt a box, de egy kissé drága volt, ilyen 5000 forint környékén tökéletes lenne
- BURNING BOX7 550 Ft
Adrián
4 hónapja
Nagyon finom volt , de sajnos , se a burger+menüben nem volt "crispy" a sült krumpli , ahogy nevezik , se külön kérve az xtra crispy fries-t nem felelt meg a nevében említett állagnak. :(
Tamara
1 year ago
Minden finom volt, ahogy mindig :) Az egyetlen negatív észrevételem, hogy sajnos nem minden burgertípusnál választható gluténmentes buci. Pl. The Crunchy
- Angus Smokey BBQ burger3 790 Ft
- Angus The full extra burger4 090 Ft
- KOSÁR CRISPY HASÁB + Választható szósz1 890 Ft
Gergő
8 hónapja
Tök finom volt
Réka
3 hónapja
A orosz nem érkezett meg
- HERO BOX15 150 Ft
Dominik
6 hónapja
Kimaradt a szósz.
- Angus Smokey BBQ burger3 790 Ft
- Angus Street burger3 590 Ft
Gréta
2 napja
Hiányosan érkezett meg a rendelésem
József
3 napja
A rendelt burger helyett egy gluténmentes Take It Easy burgert kaptam. Ezt félretéve rendben volt a krumpli és a káposztasaláta is.
- KOSÁR CRISPY HASÁB + Választható szósz1 890 Ft
- COLESLAW950 Ft
Tamás
8 hónapja
A desszert sajnos nem èrt ide annak ellenère, hogy fizetèsre került, így azt nem tudom èrtèkelni. A hambi finom volt.
Tamás
1 hónapja
A hús semmivel se minőségibb mint egy előre fagyasztott hamburger hús. Mérete nagyon csekély csak azért két csillag mert a hagyma karikák jók voltak.
István
5 hónapja
Lemaradt a szósz sajnos, a burger husi kolbász ízű volt
Zsolt
5 hónapja
A csirkecsíkok helyett hagymakarikák voltak a dobozban.
- Angus The full extra burger4 090 Ft
- SMASHED DUPLA BACK TO SCHOOL BURGER3 590 Ft
Brigitta
5 hónapja
A kiszálitás rendben volt, de a szendvics nem. Személyesen is ezt a szendvicset eszem de amit kiszálitottak meg se tudtam enni... a húsnak semmi marha ize nem volt és égett ize is volt.
Cseh
7 hónapja
Kevés adag
András
1 hónapja
Árához képest kicsi az adag. Nem volt semilyen extra ízélmény.
Norbert
2 hónapja
Teljesen félrevezető a leírás nem a leírás szerinti mennyiséget kaptuk az eddigi rendeléseink alapján
Mark
4 hónapja
Sült krumpli csont száraz. A hamburger egy 3 éves gyereknek való. Ennyi pénzért ilyen kis adagot még nem kaptam!!!
Dàvid
4 hónapja
A zsemle olyan kemény volt mintha 2 napig szárították volna. A többi hozzávaloval nem volt problema de igy elvezhetetlenul rossz volt.
Csicsai
4 hónapja
A hasáb a szószok a csirkemell csikok finomak volak. Na de a burger.... Dupla smasht ettünk (volna). Sótlan, izetlen, fulytós. Bele haraptál és semmi íze, csak rágtad... értékelhetetlen.
- Csirkecsíkok + választható szósz2 190 Ft
- KOSÁR CRISPY HASÁB + Választható szósz1 890 Ft
Viktor
4 hónapja
The food was cold and spilled all over the bag.
Mihály
7 hónapja
Mint minden alkalommal, ismét lemaradt egy tétel a rendelésből, sajnos már sokadjára.
Alexandra
6 hónapja
Értékelhetetlen, a krumpli szottyos vizes, a hamburger jéghideg a szósz hiányzik...
Faragó
6 hónapja
se a krumpli se a szósz nincs benne amiért fizettem
György
8 hónapja
Lemaradt a külön szósz.
Zsuzsanna
10 hónapja
Az imént rendeltem 6000 ft értékben , a kaja ehetetlen volt a húst nem lehetett megrágni annyira nyers volt . Soha többé nem rendelek tőlük .
Szabó
10 hónapja
ízre semmi extra ,a krumpli kifejezetten nem jó,árérték arányban pillanatnyilag Győrben a legrosszabb
Mihály
10 hónapja
Az étteremmel semmi gondom, nagyon jók az ételek de kimaradt egy sült krumpli a rendelésből.
Mihály
11 hónapja
hiányzott egy szósz a rendelésből

