rider-banner-icon
     
  • Amerikai
  • Hamburgerek
  • Saláták
  • SZÉP kártyás fizetés

ZING BURGER & Co. | Győr

ZÁRVA
Kiszállítás
4.5 csillagos értékelés 5 csillagból, 500+ darab értékelés
Budai út 1
Martin2025. 10. 16.Fantasztikusak voltak a burgerek, a hús jól volt sütve és a kecske sajt is brutál finom ízt adott és meg kell említenem a coleslaw salatát is hogy isteni finom volt!
Kaiser2026. 04. 20.nagyon finom volt a box, de egy kissé drága volt, ilyen 5000 forint környékén tökéletes lenne
Adrián2026. 02. 18.Nagyon finom volt , de sajnos , se a burger+menüben nem volt "crispy" a sült krumpli , ahogy nevezik , se külön kérve az xtra crispy fries-t nem felelt meg a nevében említett állagnak. :(
Tamara2025. 06. 23.Minden finom volt, ahogy mindig :) Az egyetlen negatív észrevételem, hogy sajnos nem minden burgertípusnál választható gluténmentes buci. Pl. The Crunchy
Gergő2025. 10. 01.Tök finom volt
Réka2026. 03. 19.A orosz nem érkezett meg
Dominik2025. 11. 29.Kimaradt a szósz.
Gréta2026. 06. 20.Hiányosan érkezett meg a rendelésem
József2026. 06. 19.A rendelt burger helyett egy gluténmentes Take It Easy burgert kaptam. Ezt félretéve rendben volt a krumpli és a káposztasaláta is.
Tamás2025. 10. 24.A desszert sajnos nem èrt ide annak ellenère, hogy fizetèsre került, így azt nem tudom èrtèkelni. A hambi finom volt.
Tamás2026. 04. 26.A hús semmivel se minőségibb mint egy előre fagyasztott hamburger hús. Mérete nagyon csekély csak azért két csillag mert a hagyma karikák jók voltak.
István2026. 01. 20.Lemaradt a szósz sajnos, a burger husi kolbász ízű volt
Zsolt2026. 01. 15.A csirkecsíkok helyett hagymakarikák voltak a dobozban.
Brigitta2026. 01. 03.A kiszálitás rendben volt, de a szendvics nem. Személyesen is ezt a szendvicset eszem de amit kiszálitottak meg se tudtam enni... a húsnak semmi marha ize nem volt és égett ize is volt.
Cseh2025. 11. 22.Kevés adag
András2026. 05. 06.Árához képest kicsi az adag. Nem volt semilyen extra ízélmény.
Norbert2026. 04. 04.Teljesen félrevezető a leírás nem a leírás szerinti mennyiséget kaptuk az eddigi rendeléseink alapján
Mark2026. 02. 05.Sült krumpli csont száraz. A hamburger egy 3 éves gyereknek való. Ennyi pénzért ilyen kis adagot még nem kaptam!!!
Dàvid2026. 01. 24. A zsemle olyan kemény volt mintha 2 napig szárították volna. A többi hozzávaloval nem volt problema de igy elvezhetetlenul rossz volt.
Csicsai2026. 02. 21.A hasáb a szószok a csirkemell csikok finomak volak. Na de a burger.... Dupla smasht ettünk (volna). Sótlan, izetlen, fulytós. Bele haraptál és semmi íze, csak rágtad... értékelhetetlen.
Viktor2026. 01. 30.The food was cold and spilled all over the bag.
Mihály2025. 11. 12.Mint minden alkalommal, ismét lemaradt egy tétel a rendelésből, sajnos már sokadjára.
Alexandra2025. 11. 30.Értékelhetetlen, a krumpli szottyos vizes, a hamburger jéghideg a szósz hiányzik...
Faragó2025. 11. 25.se a krumpli se a szósz nincs benne amiért fizettem
György2025. 10. 20.Lemaradt a külön szósz.
Zsuzsanna2025. 08. 08.Az imént rendeltem 6000 ft értékben , a kaja ehetetlen volt a húst nem lehetett megrágni annyira nyers volt . Soha többé nem rendelek tőlük .
Szabó2025. 08. 04.ízre semmi extra ,a krumpli kifejezetten nem jó,árérték arányban pillanatnyilag Győrben a legrosszabb
Mihály2025. 08. 12.Az étteremmel semmi gondom, nagyon jók az ételek de kimaradt egy sült krumpli a rendelésből.
Mihály2025. 06. 29.hiányzott egy szósz a rendelésből
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday09:0019:30
Sunday10:0017:30

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: ARRABONA BURGER Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 07 09 034137

Székhely: Borszéki köz 6

Telefonszám: +36707927001

Email: gyor@zingburger.hu