- Ázsiai
- Sushi
- SZÉP kártyás fizetés
Umami Sushi - Dél-Pest
Umami Sushi - Dél-Pest Értékelések
Pinter
5 hónapja
Fincsi volt. :)
Ka
5 hónapja
Nagyon finom volt minden
Katalin
5 hónapja
Bőséges adag, nagyon finom.
- Not availableTom Kha
- Not availablePad Thai
Esteban
7 hónapja
Minden nagyon finom!
- Not availableMarhahúsos gyoza
- Pad Thai3 790 Ft
Zsófia
9 hónapja
Nagyon finom
- Not availableSake válogatás
Lili
11 hónapja
Nagyon jol elkeszitettek koszonom😻🙏🏽
Darren
1 year ago
Good packaging, great value, speedy delivery, well made sushi.
Vaszil
7 hónapja
Szép nagy adagot kaptam. Nem nagyon szoktam ebből a konyhából fogyasztani, de azt elmondhatom hogy igazán ízletes volt az étel. Az egyetlen negatívum hogy az "extra" csirkehúst keveselltem.
- Not availablePad Thai
Krisztina
8 hónapja
Rendes volt.
Csaba
10 hónapja
Kicsit kevesebb volt, mint amire számítottunk, de finom volt.
Alexandra
5 hónapja
A sushik finomak, viszont az utóbbi időben rendszeresen előfordul, hogy hiába írom oda, hogy "wasabi és gyömbér nélkül" ugyanúgy beleteszik. Sajnos volt, hogy ezért nem lett elfogyasztva az étel.
- Futomaki (9db)4 490 Ft
- Not availableMiso
Péter
5 hónapja
Sajnos a yakisoba gomba nélkül lett elkészítve, ezért a 3 csillag. Minden nagyon finom volt amúgy.
Attila
6 hónapja
Padthai tészta teljesen össze volt ragadva. Nem volt elég szaftos és ízes.
- Philadelphia special rolls (9db)4 490 Ft
- Maki válogatás (6db)1 990 Ft
- Not availableCsirkés gyoza
Viktor
9 hónapja
Finom, de picit édes sushi, nagyon jó wasabival. Érdekes, jó ízű leves. A tempurázott csieke nevetséges adag volt ennyiért.
- Not availableHot and Sour
- Not availableSake válogatás
Erika
3 hónapja
A sushirizs vizes, íztelen. A makik kicsik. Legközelebb nem innen rrendelek sushit.
- Not availableMiso
Attila
1 year ago
A fele rendelést nem küldte meg az étterem!
Fejes
4 hónapja
A sushi tekercsből hihagytak hozzávalot, és a leves sem volt megfelelő.( savanyú csípős helyett csak szimplán csípős volt)
Balázs
9 hónapja
Nem kaptam meg a blokkon is szereplő 1+1 akciós terméket
Györgyi
1 hónapja
Tempura lazac es uborka volt benne, semmi más
Richárd
2 hónapja
Rendeltem az 1+1es ajanlatbol 2darabot, 4 darab surimi takuan maki dobozt kellett volna kapjak de csak 2dobozt kaptam. Ez volt 2026.04.10.én. Jeleztem a vezetőség felé de se kép se hang..
Tímea
10 hónapja
A sushik szét voltak esve.
Dávid
1 year ago
a szósz bele volt fojva amiért külön fizettem...
Dénes
6 hónapja
Többször rendeltünk már tőlük viszont szósz nélkül kaptunk Yakisoba-t. Így főtt tésztát ettünk rákkal. Telefonon elérhetetlenek mivel nem kapcsolható.
Noémi
10 hónapja
3 tálból kettőn kizárólag lacaz maki volt. 7000ft-ért picit húzós. Úgy hogy válogatások lettek volna (futo és maki) 😡
András
11 hónapja
Ilyen rosszat régen kóstoltam .Nem írhatom ,hogy ettem ,mert ehetetlen.Híg tojásleves ,és egy mindenféle rágós zöldséges olajban úszó tészta 6000 -ért. Senkinek nem ajánlom !!!!!

