rider-banner-icon
     
  • Ázsiai
  • Sushi
  • SZÉP kártyás fizetés

Umami Sushi - Dél-Pest

Kiszállítás
4.6 csillagos értékelés 5 csillagból, 100+ darab értékelés
Ady Endre út 41
Pinter2026. 01. 16.Fincsi volt. :)
Ka2026. 01. 15.Nagyon finom volt minden
Katalin2025. 12. 31.Bőséges adag, nagyon finom.
Esteban2025. 11. 10.Minden nagyon finom!
Zsófia2025. 09. 13.Nagyon finom
Lili2025. 07. 22.Nagyon jol elkeszitettek koszonom😻🙏🏽
Darren2025. 06. 26.Good packaging, great value, speedy delivery, well made sushi.
Vaszil2025. 11. 03.Szép nagy adagot kaptam. Nem nagyon szoktam ebből a konyhából fogyasztani, de azt elmondhatom hogy igazán ízletes volt az étel. Az egyetlen negatívum hogy az "extra" csirkehúst keveselltem.
Krisztina2025. 10. 04.Rendes volt.
Csaba2025. 08. 23.Kicsit kevesebb volt, mint amire számítottunk, de finom volt.
Alexandra2026. 01. 22.A sushik finomak, viszont az utóbbi időben rendszeresen előfordul, hogy hiába írom oda, hogy "wasabi és gyömbér nélkül" ugyanúgy beleteszik. Sajnos volt, hogy ezért nem lett elfogyasztva az étel.
Péter2025. 12. 27.Sajnos a yakisoba gomba nélkül lett elkészítve, ezért a 3 csillag. Minden nagyon finom volt amúgy.
Attila2025. 12. 22.Padthai tészta teljesen össze volt ragadva. Nem volt elég szaftos és ízes.
Viktor2025. 08. 30.Finom, de picit édes sushi, nagyon jó wasabival. Érdekes, jó ízű leves. A tempurázott csieke nevetséges adag volt ennyiért.
Erika2026. 02. 24.A sushirizs vizes, íztelen. A makik kicsik. Legközelebb nem innen rrendelek sushit.
Attila2025. 06. 24.A fele rendelést nem küldte meg az étterem!
Fejes2026. 02. 08.A sushi tekercsből hihagytak hozzávalot, és a leves sem volt megfelelő.( savanyú csípős helyett csak szimplán csípős volt)
Balázs2025. 09. 08.Nem kaptam meg a blokkon is szereplő 1+1 akciós terméket
Györgyi2026. 04. 26.Tempura lazac es uborka volt benne, semmi más
Richárd2026. 04. 19.Rendeltem az 1+1es ajanlatbol 2darabot, 4 darab surimi takuan maki dobozt kellett volna kapjak de csak 2dobozt kaptam. Ez volt 2026.04.10.én. Jeleztem a vezetőség felé de se kép se hang..
Tímea2025. 08. 03.A sushik szét voltak esve.
Dávid2025. 06. 27.a szósz bele volt fojva amiért külön fizettem...
Dénes2025. 12. 08.Többször rendeltünk már tőlük viszont szósz nélkül kaptunk Yakisoba-t. Így főtt tésztát ettünk rákkal. Telefonon elérhetetlenek mivel nem kapcsolható.
Noémi2025. 08. 02.3 tálból kettőn kizárólag lacaz maki volt. 7000ft-ért picit húzós. Úgy hogy válogatások lettek volna (futo és maki) 😡
András2025. 07. 10.Ilyen rosszat régen kóstoltam .Nem írhatom ,hogy ettem ,mert ehetetlen.Híg tojásleves ,és egy mindenféle rágós zöldséges olajban úszó tészta 6000 -ért. Senkinek nem ajánlom !!!!!
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday10:0021:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Rare Food Kft

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01-09-452775

Székhely: Havanna utca 46

Telefonszám: +36306058809

Email: info@rarefoodhungary.com