rider-banner-icon
     
  • Nemzetközi
  • Reggeli & Kávé

Krisz büfé

Kiszállítás
4.9 csillagos értékelés 5 csillagból, 100+ darab értékelés
Palotai út 3
Tamásné2026. 06. 19.isteni finom a hagymás máj. köszönöm az ajándék cukorkát,és a mosolygós fejet,szebb lett a napom.
Lukácsné2026. 06. 18.Finom minden. Jó áron, kellően nagy adagok. Kedves üzenetekkel 🙂
DrVT2026. 06. 17.Hibátlan, mint mindig!
Dóra2026. 06. 10.Nagyon finom és kiadós! A kis jókívánság külön jól eső és nagyon kedves emberi gesztus! Maradjatok ilyenek 🥰 Köszönöm
Rebeka2026. 05. 20.Minden nagyon finom volt! Köszönöm szépen a kedves üzenetet és az ajándékot!😊
Nagy2026. 05. 07.Király a krupli,a rántott sajt meg hatalmas és finom!
Hajnalka2026. 04. 01.🥰
Szabina2026. 03. 12.Isteni.Nagy adagok,gyorsan el is készült.Tényleg csak ajánlani tudom.
Kirinu2026. 02. 28.Imádom a házias izeiket és az adag is nagyon korrekt. Meg szeretem, mikor kapok valami kis üzenetet, még ha csak egy "szép napot" is, de ők kifejezetten cukik voltak. Még jól is esett, rám fért :).
Mónika2026. 01. 23.Nagyon durván tele van a hambi alig bírtam átharapni és minden friss benne😊😊 Mindenre kritikus vagyok de nem tudok belekötni, még kedves felirat is volt a csomagoláson és meglepi cukorka🥰
Beatrix2025. 12. 19.Csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni. Minden nagyon finom, hatalmas adagok,forrón érkezik. A kedves írás a dobozon, nagyon aranyos és kedves az apró kis cukorkákkal együtt. 🌲❄️❤️
Zoltán2025. 11. 22.Nagyon patika,a tojásrántotta kifejezésképp telitalálat,ezek a kedves kis üzik csak rádobnak:) nagyon jók a kaják srácok :) pacsi a szakácsnak
Fanni2025. 11. 14.Nagyon igényes a csomagolás és a tálalás, csokit is kaptam a rendelésemhez és egy kedves üzenetet a dobozra írva! Nagyon pozitív csalódás,drágább helyekről igénytelen ételek érkeztek. Így tovább!
Bence2025. 10. 27.Az első hely ami érdemes rá, hogy értékelést írjak! Finom, korrekt adag, kedves üzenettel a dobozon. Először rendeltem innen, remélem a továbbiakban is hasonló lesz a minőség. Le a kalappal!
dzsesszika2025. 10. 18.Első alkalommal rendeltünk de megtaláltuk az állandó helyünket! Ár érték arányban a legjobb rantottsajt es karajt kertunk nagyon finom volt! Kedves uzenet cukorkak meglepi salata korrekt rizsadag!!
Tüttő2025. 10. 11.Személyessé tette a jókívánság üzenet, a halloweenes szalvéta és az ajándék cukorkák. 😊
Norman2025. 10. 08.Finom volt minden!😇
Krisztina2025. 10. 04.Nagyon finom volt a hamburger, a rántott csirke hatalmas, nekem 2 adagnyi. Külön köszönet és feldobta a napom a hozzá kapott ajándék és a kedves gesztus a dobozon 😊
Csongor2025. 10. 01.nagyon finom, gyors és kedves Halloweeni cukor meg üzenetet kaptam 😁 ajánlom ✅
Nikoletta2025. 09. 25.Finom, egyszerű magyar konyha. Nagyon kedvesek!
Judit2026. 05. 07.Négy és fél csillag. A rizs kicsit túlment a főzésidőn, de a rántott sertés, mintha anyu sütötte volna. Nagyon köszönöm!
Noémi2025. 08. 30.Isteni finom a rizs a rántott sajt!❤️De hogy mindig szánnak annyi időt hogy kedves üzenetet írjanak!koszonom❤️❤️🥰
Noémi2025. 08. 29.Nagyon szepen Koszonom az uzenetet❤️❤️nagyon jol eset és nagyon finom volt az étel ,kitartást a naphoz🥰
Nikoletta2025. 08. 28.Finom volt a rendelt étel, forrón kaptam meg! 😊Kedves üzenet volt a dobozra írva. 🥰
László2025. 08. 27.Nagyon nagyon finom és korrekt adag. Külön köszönöm a kedves üzenetet és a bónusz salátát.
Niki2025. 08. 15.Imádom. Nagyon finom, friss, nagy adag🥰
Krisztián2025. 08. 15.Nagyon aranyosak voltak még egy kedves üzenetet is kaptam!❤️
Dorina2025. 07. 23.Finom volt az étel, a rántott hús háziasan volt elkészítve, nagyon ízlett. A dobozon “jó étvágyat kívánunk” üzenet, és egy cukorka. Nagyon köszönjük!
Mici2025. 07. 18.Nagyon finom minden és mindig van egy kedves üzenet a dobozon ❤️
Nagy2026. 02. 05.A forró krumpliból lecsapódó pára a műanyag dobozban szikkadtá tette a krumplit! nem ropogós volt,de ez még nem vészes,viszont volt egy kis hagymás utóíze! A hambi meg mintha nem marhából lett volna!
Wednesday,Saturday08:0013:00
Sunday08:0011:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Golenya Gábor Zoltánné E.V.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 58007680

Székhely: Vízaknai utca 70

Telefonszám: +36202413498

Email: golenyakrisz@gmail.com